Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Etui voor gewichten 313-070-100
€265,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 303-096, Klasse E1, 1 mg - 10 kg
€6.174,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 303-09, Klasse E1, 1 mg - 10 kg
€6.811,50
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 303-086, Klasse E1, 1 mg - 5 kg
€5.094,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 303-084, Klasse E1, 1 mg - 5 kg
€4.743,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 303-08, Klasse E1, 1 mg - 5 kg
€4.914,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 303-076, Klasse E1, 1 mg - 2 kg
€3.933,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 303-074, Klasse E1, 1 mg - 2 kg
€3.834,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 303-066, Klasse E1, 1 mg - 1 kg
€2.934,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 303-064, Klasse E1, 1 mg - 1 kg
€2.826,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 303-06, Klasse E1, 1 mg - 1 kg
€2.880,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 303-056, Klasse E1, 1 mg - 500 g
€2.349,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 303-054, Klasse E1, 1 mg - 500 g
€2.331,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 303-05, Klasse E1, 1 mg - 500 g
€2.385,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 303-046, Klasse E1, 1 mg - 200 g
€2.043,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 303-044, Klasse E1, 1 mg - 200 g
€2.025,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 303-04, Klasse E1, 1 mg - 200 g
€2.079,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 303-036, Klasse E1, 1 mg - 100 g
€1.782,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 303-034, Klasse E1, 1 mg - 100 g
€1.809,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 303-03, Klasse E1, 1 mg - 100 g
€1.800,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 303-026, Klasse E1, 1 mg - 50 g
€1.647,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 303-024, Klasse E1, 1 mg - 50 g
€1.737,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gewichtenset 303-02, Klasse E1, 1 mg - 50 g
€1.773,00
Gewichtenset, E1, 1 mg - 2 kg, Knop, Roestvrij staal gepolijst, in een houten kist
De milligramgewichtjes in deze gewichtenset (denominatie 1 mg - 500 mg) zitten in een apart plastic doosje
| Artikelnummer voor DAkkS-kalibratie | 963-206 |
| Testgewicht OIML klasse | E1 |
| Testgewicht - nominale waarde | 1 mg - 2 kg |
| Artikelnummer Etui (hout) | 313-070-100 |
| Brutogewicht ca. | 10 kg |
| Nettogewicht ca. | 10 kg |
| Gevaarlijke goederen | geen gevaarlijk materiaal |
| Luchtwaardig | ja |
| Verzendmethode | Pakketdienst |
| Afmetingen verpakking (B×D×H) | 310×180×140 mm |
| Afmetingen verpakking (breed) | 310 mm |
| Afmetingen verpakking (diep) | 180 mm |
| Afmetingen verpakking (hoogte) | 140 mm |
| Verpakkingsgewicht totaal | 0 g |
| Verpakkingscomponent kunststof | 0 g |
Gewichtenset, E1, 1 mg - 2 kg, Knop, Roestvrij staal gepolijst, in een houten kist
De milligramgewichtjes in deze gewichtenset (denominatie 1 mg - 500 mg) zitten in een apart plastic doosje
Toebehoren
Série
FAQ
Heb je vragen over dit product of over deze categorie? Op onze FAQ-sectie geven we je antwoord op veelgestelde vragen!
Bekijk de FAQJe kan onze experts altijd bereiken via info@imlab.eu
Of bel ons direct op +32 (0) 16 73 55 72
(Bereikbaar op werkdagen van 08:00 tot 17:00)
Stel direct je vraag
"*" geeft vereiste velden aan
Onze diensten – méér dan een webshop
Bij Imlab koop je niet zomaar een product – je kiest voor een betrouwbare partner met een team dat voor je klaarstaat.
Geen robots, geen callcenter, maar ervaren specialisten die je helpen.
Onze service omvat:
- Kalibratie van je meetapparatuur
- Onsite installatie
- Herstellingen & onderhoud
Hulp nodig of een service aanvragen? We denken graag met je mee en bieden oplossingen op maat, zodat jij snel verder kan.






