Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Steunbeugelset MWA-A04
€1.070,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Statief MWA-A01
€120,00
Praktische beugel voor rolstoelweegschaal KERN MWA
Beugel, zonder statief, niet in-/uitklapbaar, voor zelfmontage aan de rolstoelweegschaal KERN MWA 300K-1M oder MWA 300K-1PM
Dankzij de handige beugel kan de rolstoelweegschaal KERN MWA 300K-1M / MWA 300K-1PM in een handomdraai in een multifunctionele weegschaal worden omgetoverd. Zo kunnen patiënten vrijstaand, op de beugel steunend of in een rolstoel worden gewogen
| Brutogewicht ca. | 4,4 kg |
| Nettogewicht ca. | 4,0 kg |
| Gevaarlijke goederen | geen gevaarlijk materiaal |
| Luchtwaardig | ja |
| Verzendmethode | Pakketdienst |
| Afmetingen verpakking (B×D×H) | 930×640×100 mm |
| Afmetingen verpakking (breed) | 930 mm |
| Afmetingen verpakking (diep) | 640 mm |
| Afmetingen verpakking (hoogte) | 100 mm |
| Verpakkingsgewicht totaal | 400 g |
| Verpakkingscomponent karton | 200 g |
| Verpakkingscomponent kunststof | 200 g |
Praktische beugel voor rolstoelweegschaal KERN MWA
Beugel, zonder statief, niet in-/uitklapbaar, voor zelfmontage aan de rolstoelweegschaal KERN MWA 300K-1M oder MWA 300K-1PM
Dankzij de handige beugel kan de rolstoelweegschaal KERN MWA 300K-1M / MWA 300K-1PM in een handomdraai in een multifunctionele weegschaal worden omgetoverd. Zo kunnen patiënten vrijstaand, op de beugel steunend of in een rolstoel worden gewogen
Série
FAQ
Heb je vragen over dit product of over deze categorie? Op onze FAQ-sectie geven we je antwoord op veelgestelde vragen!
Je kan onze experts altijd bereiken via info@imlab.eu
Of bel ons direct op +32 (0) 16 73 55 72
(Bereikbaar op werkdagen van 08:00 tot 17:00)
Stel direct je vraag
"*" geeft vereiste velden aan
Onze diensten – méér dan een webshop
Bij Imlab koop je niet zomaar een product – je kiest voor een betrouwbare partner met een team dat voor je klaarstaat.
Geen robots, geen callcenter, maar ervaren specialisten die je helpen.
Onze service omvat:
- Kalibratie van je meetapparatuur
- Onsite installatie
- Herstellingen & onderhoud
Hulp nodig of een service aanvragen? We denken graag met je mee en bieden oplossingen op maat, zodat jij snel verder kan.






