Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Weegplateau YPS-04
€760,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Wifi-Converter YKI-12
€155,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Interfacekabel MLB-A05
€50,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Weging onder het weegplateau PES-A03
€46,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Converter YKI-10
€125,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN RS-232/Bluetooth-adapter YKI-02
€380,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Naaldprinter YKT-01
€580,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Stofhoes PES-A04
€35,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Stofhoes PES-A04S05
€55,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Printer YKH-01
€420,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Converter YKI-11
€160,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Thermoprinter YKC-01
€310,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Interfacekabel 474-926
€50,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Dot-matrix-printer YKG-01
€590,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Waarschuwingslampje PES-A02
€600,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Weegplateau YPS-05
€980,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Weegtafel YPS-03
€990,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Precisieweegschaal PES 620-3M
€1.359,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Precisieweegschaal PES 6200-2M
€1.404,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Precisieweegschaal PES 4200-2M
€1.134,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Precisieweegschaal PES 31000-1M
€2.214,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Precisieweegschaal PES 2200-2M
€963,00
Robuuste laboratorium- en industrieprecisieweegschaal
Justeerprogramma (CAL) voor precisieafstelling door middel van een testgewicht, externe testgewichten tegen meerprijs, zie testgewichten
Metalen behuizing: robuust en stabiel
Wegen binnen een tolerantiebereik (controleweging): Invoer van 2 bovenste en 2 onderste grenswaarden via 4 pijltoetsen. Een akoestisch en optisch signaal ondersteunt het portioneren, doseren of sorteren
Windscherm standaard op modellen met weegplateauafmeting [[A]], Weegruimte W × D × H 170×150×100 mm
Weging onder het weegplateau: mogelijkheid voor lastophanging aan de onderkant van de weegschaal met ingebouwd oog bij modellen met [d] = 0,001 g, [d] = 0,01 g
[d] = 0,001 g Haak meegeleverd
[d] = 0,01 g / 0,1 g Haak niet meegeleverd
[[A]], [[B]] Werkbeschermhoes bij de levering inbegrepen
| Weegbereik [Max] | 15000 g |
| Afleesbaarheid [d] | 0,1 g |
| Reproduceerbaarheid | 0,1 g |
| Linearisatie | ± 0,2 g |
| Kleinste stukgewicht bij het tellen van het aantal stuks | 100 mg |
| Kleinste stukgewicht bij het tellen van het aantal stuks - onder normale omstandigheden | 1 g |
| Weegsysteem | Stemvork |
| Inslingertijd | 3 s |
| Artikelnummer voor DAkkS-kalibratie | 963-128 |
| Materiaal behuizing | gegoten aluminium |
| Afmetingen behuizing (B×D×H) | 220×333×93 mm |
| Materiaal weegoppervlak | edelstaal |
| Afmetingen weegoppervlak (B×D) | 200×200 mm |
| Type display | Fluorescerend |
| Scherm cijferhoogte | 14 mm |
| Eenheden | kg; g; ct |
| Accu optioneel | ---Accu optioneel |
| Accu oplaadtijd | 15 h |
| Accu bedrijfsduur - met achtergrondverlichting | 6 h |
| Auto-Off interval(len) in batterij/accu bedrijf | 3 min |
| Ingangsspanning voedingsadapter / stroom [Max] | 100-240V AC; 0,6 A; 50/60Hz |
| Plug-in voedingseenheid / adapter voor landen - bij de levering inbegrepen | EURO,AUS,UK,US,CH |
| Plug-in voedingseenheid type | Stekkeradapter |
| Interfaces | RS-232 standaard,Digital I/O (optionele, factory) |
| Luchtvochtigheid omgeving [Max] | 80 % |
| Omgevingstemperatuur [Min] | 10 °C |
| Omgevingstemperatuur [Max] | 30 °C |
| Brutogewicht ca. | 6 kg |
| Nettogewicht ca. | 4,4 kg |
| Gevaarlijke goederen | geen gevaarlijk materiaal |
| Luchtwaardig | ja |
| Verzendmethode | Pakketdienst |
| Afmetingen verpakking (B×D×H) | 330×440×215 mm |
| Afmetingen verpakking (breed) | 330 mm |
| Afmetingen verpakking (diep) | 440 mm |
| Afmetingen verpakking (hoogte) | 215 mm |
| Verpakkingsgewicht totaal | 1408 g |
| Verpakkingscomponent papier | 165 g |
| Verpakkingscomponent karton | 905 g |
| Verpakkingscomponent kunststof | 30 g |
| Verpakkingscomponent piepschuim | 0 g |
| Verpakkingscomponent glas | 0 g |
| Verpakkingscomponent hout | 0 g |
| Verpakkingscomponent metaal | 0 g |
| Verpakkingscomponent schuim | 100 g |
Robuuste laboratorium- en industrieprecisieweegschaal
Justeerprogramma (CAL) voor precisieafstelling door middel van een testgewicht, externe testgewichten tegen meerprijs, zie testgewichten
Metalen behuizing: robuust en stabiel
Wegen binnen een tolerantiebereik (controleweging): Invoer van 2 bovenste en 2 onderste grenswaarden via 4 pijltoetsen. Een akoestisch en optisch signaal ondersteunt het portioneren, doseren of sorteren
Windscherm standaard op modellen met weegplateauafmeting [[A]], Weegruimte W × D × H 170×150×100 mm
Weging onder het weegplateau: mogelijkheid voor lastophanging aan de onderkant van de weegschaal met ingebouwd oog bij modellen met [d] = 0,001 g, [d] = 0,01 g
[d] = 0,001 g Haak meegeleverd
[d] = 0,01 g / 0,1 g Haak niet meegeleverd
[[A]], [[B]] Werkbeschermhoes bij de levering inbegrepen
Toebehoren
Serie
FAQ
Heb je vragen over dit product of over deze categorie? Op onze FAQ-sectie geven we je antwoord op veelgestelde vragen!
Bekijk de FAQJe kan onze experts altijd bereiken via info@imlab.eu
Of bel ons direct op +32 (0) 16 73 55 72
(Bereikbaar op werkdagen van 08:00 tot 17:00)
Stel direct je vraag
"*" geeft vereiste velden aan
Onze diensten – méér dan een webshop
Bij Imlab koop je niet zomaar een product – je kiest voor een betrouwbare partner met een team dat voor je klaarstaat.
Geen robots, geen callcenter, maar ervaren specialisten die je helpen.
Onze service omvat:
- Kalibratie van je meetapparatuur
- Onsite installatie
- Herstellingen & onderhoud
Hulp nodig of een service aanvragen? We denken graag met je mee en bieden oplossingen op maat, zodat jij snel verder kan.





