Toegevoegd aan je winkelmand!

Toegevoegd aan je winkelmand!

Toegevoegd aan je winkelmand!

Toegevoegd aan je winkelmand!

Toegevoegd aan je winkelmand!

Toegevoegd aan je winkelmand!

Toegevoegd aan je winkelmand!

Toegevoegd aan je winkelmand!

Toegevoegd aan je winkelmand!

Toegevoegd aan je winkelmand!

Toegevoegd aan je winkelmand!

Toegevoegd aan je winkelmand!

Toegevoegd aan je winkelmand!

Toegevoegd aan je winkelmand!

Toegevoegd aan je winkelmand!

Toegevoegd aan je winkelmand!

Toegevoegd aan je winkelmand!

Toegevoegd aan je winkelmand!

Toegevoegd aan je winkelmand!

Toegevoegd aan je winkelmand!

Toegevoegd aan je winkelmand!

Toegevoegd aan je winkelmand!

Toegevoegd aan je winkelmand!

Toegevoegd aan je winkelmand!

Toegevoegd aan je winkelmand!

Toegevoegd aan je winkelmand!

Toegevoegd aan je winkelmand!

Toegevoegd aan je winkelmand!

Toegevoegd aan je winkelmand!

Toegevoegd aan je winkelmand!

Toegevoegd aan je winkelmand!

Toegevoegd aan je winkelmand!

Toegevoegd aan je winkelmand!

De flexibele en krachtige polarisatiemicroscoop voor alle professionele toepassingen met opvallend licht en doorlicht
| Toepassingsgebied | mineralogie, textuuronderzoek, materiaalcontrole, onderzoek van kristallen; |
| Toepassingen/Monsters | Veeleisende preparaten met polariserende eigenschappen; |
| Ingangsspanning voedingsadapter / stroom [Max] | 100 V - 240 V AC 50/60 Hz 0,3 A |
| Plug-in voedingseenheid / adapter voor landen - bij de levering inbegrepen | EURO |
| Plug-in voedingseenheid type | Stekkeradapter |
| Brutogewicht ca. | 16 kg |
| Nettogewicht ca. | 13 kg |
| Gevaarlijke goederen | geen gevaarlijk materiaal |
| Luchtwaardig | ja |
| Verzendmethode | Pakketdienst |
| Afmetingen verpakking (B×D×H) | 520×470×430 mm |
| Afmetingen verpakking (breed) | 520 mm |
| Afmetingen verpakking (diep) | 470 mm |
| Afmetingen verpakking (hoogte) | 430 mm |
| Verpakkingsgewicht totaal | 3,5 kg |
| Verpakkingscomponent papier | 0 g |
| Verpakkingscomponent piepschuim | 871,5 g |
| Verpakkingscomponent schuim | 0 g |
| Optisch systeem | Infinity |
| Tubus type | Trinoculair |
| Hoek van de tubus | 30° |
| Interpupilaire afstand [Min] | 50 mm |
| Interpupilaire afstand [Max] | 75 mm |
| Standaard objectieven | 4× / 10× / 20× / 40× / 50× |
| Objectieven vergroting | 4 x / 10 x / 20 x / 40 x / 50 x |
| Objectiefrevolver - inschroefplekken | 5 |
| Oculair type | Eyepiece HWF 10 x / Ø 20mm with anti-fungus, high eye point |
| Oculair vergroting | 10 x |
| Oculair gezichtsveld | 20 mm |
| Verlichtingssterkte | Opvallend licht,Doorverlichting |
| Type verlichting invallend licht | LED |
| Verlichtingsintensiteit invallend licht | 5 W |
| Type verlichting doorvallend licht | LED |
| Verlichtingsintensiteit doorvallend licht | 5 W |
| Straalpadverdeling | 0:100 |
De flexibele en krachtige polarisatiemicroscoop voor alle professionele toepassingen met opvallend licht en doorlicht
Toebehoren
FAQ
Heb je vragen over dit product of over deze categorie? Op onze FAQ-sectie geven we je antwoord op veelgestelde vragen!
Bekijk de FAQJe kan onze experts altijd bereiken via info@imlab.eu
Of bel ons direct op +32 (0) 16 73 55 72
(Bereikbaar op werkdagen van 08:00 tot 17:00)
Stel direct je vraag
"*" geeft vereiste velden aan
Onze diensten – méér dan een webshop
Bij Imlab koop je niet zomaar een product – je kiest voor een betrouwbare partner met een team dat voor je klaarstaat.
Geen robots, geen callcenter, maar ervaren specialisten die je helpen.
Onze service omvat:
- Kalibratie van je meetapparatuur
- Onsite installatie
- Herstellingen & onderhoud
Hulp nodig of een service aanvragen? We denken graag met je mee en bieden oplossingen op maat, zodat jij snel verder kan.








