Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Voorzetobjectief
€200,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Voedingseenheid OBB-A3235
€28,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoopfilter OBB-A1673
€28,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoopfilter OBB-A1672
€28,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoop objectief OBB-A1656
€375,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoop objectief OBB-A1655
€375,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Glazen plaat OBB-A1378
€55,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Lampje OBB-A1377
€40,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Houder OBB-A1507
€65,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Lampje OBB-A1372
€40,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Houder OBB-A1506
€65,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Houder OBB-A1505
€65,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Houder OBB-A1503
€35,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Polarisatie-eenheid OBB-A1470 OBB-A1470
€150,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Plaat OBB-A1325
€55,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Kwartswig OBB-A1321
€260,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Kwartswig OBB-A1320
€260,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Stereomicroskoopsets OBB-A1316
€155,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Polarisatie-eenheid OBB-A1283
€290,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Polarisatie-eenheid OBB-A1277
€290,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoop oculair OBB-A1544
€120,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Lampje OBB-A1207
€25,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Lens OBB-A1121
€330,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Lens OBB-A1120
€250,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Donkerveldelement OBB-A1148
€95,00
Polarisatie-eenheid analysator/polarisator
| Brutogewicht ca. | 0,20 kg |
| Nettogewicht ca. | 0,10 kg |
| Gevaarlijke goederen | geen gevaarlijk materiaal |
| Luchtwaardig | ja |
| Verzendmethode | Pakketdienst |
| Afmetingen verpakking (B×D×H) | 40×40×10 mm |
| Afmetingen verpakking (breed) | 40 mm |
| Afmetingen verpakking (diep) | 40 mm |
| Afmetingen verpakking (hoogte) | 10 mm |
| Verpakkingsgewicht totaal | 100 g |
| Verpakkingscomponent kunststof | 100 g |
Polarisatie-eenheid analysator/polarisator
Série
Downloads
TD_OBB-A1276_nl.pdf
FAQ
Heb je vragen over dit product of over deze categorie? Op onze FAQ-sectie geven we je antwoord op veelgestelde vragen!
Je kan onze experts altijd bereiken via info@imlab.eu
Of bel ons direct op +32 (0) 16 73 55 72
(Bereikbaar op werkdagen van 08:00 tot 17:00)
Stel direct je vraag
"*" geeft vereiste velden aan
Onze diensten – méér dan een webshop
Bij Imlab koop je niet zomaar een product – je kiest voor een betrouwbare partner met een team dat voor je klaarstaat.
Geen robots, geen callcenter, maar ervaren specialisten die je helpen.
Onze service omvat:
- Kalibratie van je meetapparatuur
- Onsite installatie
- Herstellingen & onderhoud
Hulp nodig of een service aanvragen? We denken graag met je mee en bieden oplossingen op maat, zodat jij snel verder kan.





