Personenweegschaal met statief voor een comfortabele, ergonomisch verbeterde bediening
| Weegbereik [Max] | 250 kg |
| Afleesbaarheid [d] | 0,1 kg |
| Reproduceerbaarheid | 0,1 kg |
| Linearisatie | ± 1 kg |
| Weegsysteem | Rekmeetstrip |
| Inslingertijd | 2 s |
| Artikelnummer voor DAkkS-kalibratie | 963-129 |
| Afmetingen behuizing (B×D×H) | 350×350×960 mm |
| Afmetingen compleet gemonteerd (B×D×H) | 350×380×960 mm |
| Afmetingen weegplateau (B×D×H) | 350×350×45 mm |
| Afmetingen weegoppervlak (B×D) | 350×350 mm |
| Type display | LCD |
| Scherm cijferhoogte | 28 mm |
| Eenheden | kg; lb |
| Auto-Off interval(len) in batterij/accu bedrijf | 10 sec |
| Batterij | 4×1.5 V AA |
| Luchtvochtigheid omgeving [Min] | 5 % |
| Luchtvochtigheid omgeving [Max] | 80 % |
| Omgevingstemperatuur [Min] | -10 °C |
| Omgevingstemperatuur [Max] | 40 °C |
| Brutogewicht ca. | 6 kg |
| Nettogewicht ca. | 3,8 kg |
| Gevaarlijke goederen | Drycell (Alkalines, nikkel-cadmium, zink-koolstof, Verpakkingsinstructie #1, Not Restricted as per Special Provision A123) |
| Luchtwaardig | ja, met verzendingsnota (volgens IATA-classificatie) |
| Verzendmethode | Pakketdienst |
| Afmetingen verpakking (B×D×H) | 445×1030×140 mm |
| Afmetingen verpakking (breed) | 445 mm |
| Afmetingen verpakking (diep) | 1030 mm |
| Afmetingen verpakking (hoogte) | 140 mm |
| Verpakkingsgewicht totaal | 2,1 kg |
| Verpakkingscomponent papier | 604 g |
| Verpakkingscomponent karton | 1097 g |
| Verpakkingscomponent kunststof | 17 g |
| Verpakkingscomponent piepschuim | 394 g |
| Verpakkingscomponent hout | 370 g |
Personenweegschaal met statief voor een comfortabele, ergonomisch verbeterde bediening
FAQ
Heb je vragen over dit product of over deze categorie? Op onze FAQ-sectie geven we je antwoord op veelgestelde vragen!
Bekijk de FAQJe kan onze experts altijd bereiken via info@imlab.eu
Of bel ons direct op +32 (0) 16 73 55 72
(Bereikbaar op werkdagen van 08:00 tot 17:00)
Stel direct je vraag
"*" geeft vereiste velden aan
Onze diensten – méér dan een webshop
Bij Imlab koop je niet zomaar een product – je kiest voor een betrouwbare partner met een team dat voor je klaarstaat.
Geen robots, geen callcenter, maar ervaren specialisten die je helpen.
Onze service omvat:
- Kalibratie van je meetapparatuur
- Onsite installatie
- Herstellingen & onderhoud
Hulp nodig of een service aanvragen? We denken graag met je mee en bieden oplossingen op maat, zodat jij snel verder kan.








