KERN Personenweegschaal MPC 250K100M
Merk: KERN
Referentie: MPC 250K100M
Ijkklasse III (Ijking optioneel)
Approved as a medical device in accordance with 93/42/EEC
De bestseller voor medische praktijken, apotheken en ziekenhuizen
Robuuste uitvoering voor het dagelijks gebruik in een professionele omgeving
Gemakkelijk en hygiënisch te reinigen
Veilige en tegen wegglijden beveiligde opstelling door in hoogte verstelbare rubberen pootjes
Fijnindicatie: Aflezing gedurende 5 sec 1 decimaal extra met en 1 druk op knop
BMI-functie voor het bepalen van ondergewicht/normaal gewicht/overgewicht
Batterij- en netvoeding mogelijk, accuvoeding normaal
Werkbeschermhoes bij de levering inbegrepen
Weegbereik: 250 kg
Precisie: 100 g
Metrologische ijking: Ja
410,00 Excl. BTW
369,00 Excl. BTW
446,49 Incl. BTW
Op voorraad
Gratis levering v.a. € 400 in webshop
Voordelige prijzen
Vijfsterrenservice voor & na verkoop
Levering 1 à 3 dagen voor stockartikelen
Weegbereik [Max]250 kg
Afleesbaarheid [d]0,1 kg
IJkeenheid [e]0,1 kg
NauwkeurigheidsklasseIII
Minimumgewicht [Min]2 kg
Reproduceerbaarheid0,1 kg
Linearisatie± 0,1 kg
WeegsysteemRekmeetstrip
Inslingertijd3 s
Artikelnummer voor conformiteitsbeoordeling (ijking)965-129
Artikelnummer voor DAkkS-kalibratie963-129
Materiaal behuizingstaal, gelakt
Materiaal weegoppervlakkunststof
Afmetingen weegplateau (B×D×H)365×370×80 mm
Type displayLCD
Scherm cijferhoogte25 mm
Eenhedenkg
Accu optioneel---Accu optioneel - intern
Accu oplaadtijd12 h
Accu bedrijfsduur - met achtergrondverlichting20 h
Accu bedrijfsduur - zonder achtergrondverlichting40 h
Auto-Off interval(len) in batterij/accu bedrijf3 min,5 min,30 min,15 min
Batterij6×1.5 V AA
Batterij oplaadtijd20 h
Ingangsspanning voedingsadapter / stroom [Max]100 V - 240 V, 50 / 60 Hz
Plug-in voedingseenheid / adapter voor landen - bij de levering inbegrepenEURO,UK,CH
Plug-in voedingseenheid typeStekkeradapter
InterfacesRS-232 (optioneel, factory)
Luchtvochtigheid omgeving [Max]80 %
Omgevingstemperatuur [Min]-10 °C
Omgevingstemperatuur [Max]40 °C
Brutogewicht ca.11 kg
Nettogewicht ca.9 kg
Gevaarlijke goederengeen gevaarlijk materiaal
Luchtwaardigja
VerzendmethodePakketdienst
Afmetingen verpakking (B×D×H)560×440×200 mm
Afmetingen verpakking (breed)560 mm
Afmetingen verpakking (diep)440 mm
Afmetingen verpakking (hoogte)200 mm
Verpakkingsgewicht totaal1620 g
Verpakkingscomponent karton324 g
Verpakkingscomponent kunststof810 g
Verpakkingscomponent piepschuim1296 g
Toebehoren
110,00
KERN Converter AFH 13
Op voorraad
95,00
KERN Printer YKH-01
KERN Stofhoes MBC-A06
10% korting
Serie
KERN Personenweegschaal MPC 300K-1LM
Weegbereik: 300 kg | Precisie: 100 g
10% korting