Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Reinigingsvloeistof OCS-A1101
€19,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Reinigingsset voor microscopen OCS 901
€35,00
Microscoopcamera met LCD-scherm
| Type display | LCD |
| Ingangsspanning voedingsadapter / stroom [Max] | 100 - 240 V AC | 50 / 60 Hz | 400 mA |
| Plug-in voedingseenheid type | USB incl. plug-in voedingseenheid (scheidbaar) |
| Interfaces | USB 2.0 |
| Brutogewicht ca. | 0,70 kg |
| Nettogewicht ca. | 0,50 kg |
| Gevaarlijke goederen | geen gevaarlijk materiaal |
| Luchtwaardig | Ja, zonder beperkingen |
| Verzendmethode | Pakketdienst |
| Afmetingen verpakking (B×D×H) | 200×190×125 mm |
| Afmetingen verpakking (breed) | 200 mm |
| Afmetingen verpakking (diep) | 190 mm |
| Afmetingen verpakking (hoogte) | 125 mm |
| Verpakkingsgewicht totaal | 200 g |
| Verpakkingscomponent karton | 100 g |
| Verpakkingscomponent kunststof | 100 g |
| Camera resoluti | 2 MP |
| Camera sensortype | CMOS |
| Camera sensorformaat | 1/2,8" |
Microscoopcamera met LCD-scherm
Toebehoren
FAQ
Heb je vragen over dit product of over deze categorie? Op onze FAQ-sectie geven we je antwoord op veelgestelde vragen!
Bekijk de FAQJe kan onze experts altijd bereiken via info@imlab.eu
Of bel ons direct op +32 (0) 16 73 55 72
(Bereikbaar op werkdagen van 08:00 tot 17:00)
Stel direct je vraag
"*" geeft vereiste velden aan
Onze diensten – méér dan een webshop
Bij Imlab koop je niet zomaar een product – je kiest voor een betrouwbare partner met een team dat voor je klaarstaat.
Geen robots, geen callcenter, maar ervaren specialisten die je helpen.
Onze service omvat:
- Kalibratie van je meetapparatuur
- Onsite installatie
- Herstellingen & onderhoud
Hulp nodig of een service aanvragen? We denken graag met je mee en bieden oplossingen op maat, zodat jij snel verder kan.









