Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoop oculair OBB-A1523
€155,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoop oculair OBB-A1618
€130,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoop oculair OBB-A1617
€155,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoop oculair OBB-A1355
€60,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoop oculair OBB-A1491
€100,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoop oculair OBB-A1354
€50,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoop oculair OBB-A1353
€85,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoop oculair OBB-A1352
€155,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoop oculair OBB-A1351
€95,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoop oculair OBB-A1350
€100,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoop oculair OBB-A1475
€35,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoop oculair OBB-A1349
€65,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoop oculair OBB-A1474
€35,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoop oculair OBB-A1348
€45,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoop oculair OBB-A1473
€35,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoop oculair OBB-A1347
€45,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoop camera-adapter OBB-A1592
€130,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoop oculair OBB-A1465
€160,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoop oculair OBB-A1591
€95,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoop oculair OBB-A1464
€100,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoop oculair OBB-A1448
€90,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoop oculair OBB-A1404
€105,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoop oculair OBB-A1403
€50,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoop oculair OBB-A3202
€35,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoop oculair OBB-A1561
€35,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoop oculair OBB-A3200
€35,00
Oculair (Ø 23,2 mm): WF 10 x /Ø 18 mm (met aanwijsnaald)
| Brutogewicht ca. | 0,40 kg |
| Nettogewicht ca. | 0,10 kg |
| Gevaarlijke goederen | geen gevaarlijk materiaal |
| Luchtwaardig | ja |
| Verzendmethode | Pakketdienst |
| Afmetingen verpakking (B×D×H) | 85×65×45 mm |
| Afmetingen verpakking (breed) | 85 mm |
| Afmetingen verpakking (diep) | 65 mm |
| Afmetingen verpakking (hoogte) | 45 mm |
| Verpakkingsgewicht totaal | 300 g |
| Verpakkingscomponent karton | 300 g |
| Oculair vergroting | 10 x |
| Oculair gezichtsveld | 18 mm |
Oculair (Ø 23,2 mm): WF 10 x /Ø 18 mm (met aanwijsnaald)
Serie
Downloads
TD_OBB-A3201_nl.pdf
FAQ
Heb je vragen over dit product of over deze categorie? Op onze FAQ-sectie geven we je antwoord op veelgestelde vragen!
Je kan onze experts altijd bereiken via info@imlab.eu
Of bel ons direct op +32 (0) 16 73 55 72
(Bereikbaar op werkdagen van 08:00 tot 17:00)
Stel direct je vraag
"*" geeft vereiste velden aan
Onze diensten – méér dan een webshop
Bij Imlab koop je niet zomaar een product – je kiest voor een betrouwbare partner met een team dat voor je klaarstaat.
Geen robots, geen callcenter, maar ervaren specialisten die je helpen.
Onze service omvat:
- Kalibratie van je meetapparatuur
- Onsite installatie
- Herstellingen & onderhoud
Hulp nodig of een service aanvragen? We denken graag met je mee en bieden oplossingen op maat, zodat jij snel verder kan.





