Toegevoegd aan je winkelmand!

Hanna Instruments Geleidbaarheidselektrode voor HI6321
€580,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

Hanna Geleidbaarheidsoplossing 1413 µS/cm (fles 500 ml)
€20,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

Hanna Geleidbaarheidsoplossing 5000 µS/cm (fles 500 ml)
€20,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

Hanna Geleidbaarheidsoplossing 12880 µS/cm, fles 500 ml
€20,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

Hanna Instruments Kalibratievloeistof pH 9,18, 25x20 ml
€35,00
De module HI6000-3 (EC) is ontworpen voor gebruik met het HI6000 multiparameter modulair systeem
Meet μS/cm, mS/cm (conductiviteit), Ω·cm, kΩ·cm, MΩ·cm (resistiviteit), ppm, ppt (TDS), ppt, PSU, % (saliniteit) met temperatuur
Toepassingsspecifieke profielen maken snelle en directe metingen mogelijk zonder bijwerken instellingen
Actief loggen tijdens meting
Meetstabiliteitsindicator
Leesmodi: direct en direct/autohold
Temperatuurcompensatie automatisch of handmatig
Alarmmeldingen voor metingen buiten gedefinieerde grenzen
Niet-vluchtig geheugen slaat gegevens en instellingen op
Galvanische scheiding
De HI6000-3-module ondersteunt de meting van zeer zuiver water, USP bulkwateranalyse, water voor injectie (WFI)
Hanna Instruments raadt de HI7631233 elektrode voor geleidbaarheid / weerstand / TDS / zoutgehalte met vier ringen aan voor gebruik met deze module, voor een breed scala aan industriële proceswatertoepassingen
HI7631233 biedt stabiele metingen over een breed meetbereik en vereist geen frequente kalibraties
Een integrale temperatuursensor meet de procestemperatuur en past de gemeten geleidbaarheid aan op een referentietemperatuur
| Conductiviteitsbereik | 0,000 tot 9,999 μS/cm, 10,00 tot 99,99 μS/cm, 100,0 tot 999,9 μS/cm, 1,000 tot 9,999 mS/cm, 10,00 tot 99,99 mS/cm, 100,0 tot 1000,0 mS/cm (evt. beperkt door limieten elektrode) |
| Conductiviteitsresolutie | 0,001 μS/cm, 0,01 μS/cm, 0,1 μS/cm, 0,001 mS/cm, 0,01 mS/cm, 0,1 mS/cm |
| Conductiviteitnauwkeurigheid | ±1 % meetwaarde (±0,01 μS/cm) |
| Celconstante | 0,0500 tot 200,00 /cm |
| Conductiviteitskalibratie | Automatisch, handmatig, 1 of 2 punten, 84,00 μS/cm, 1,413 mS/cm, 5,000 mS/cm, 12,88 mS/cm, 80,00 mS/cm, 111,8 mS/cm |
| Temperatuurcompensatie | Lineair, natuurlijk, standaard, uit |
| Referentietemperatuur voor conductiviteit | 5,0 to 30,0 °C, resolutie 0,1 °C |
| Temperatuurcoëfficiënt voor conductiviteit | 0,00 tot 10,00 %/°C |
| Resistiviteitsbereik | 1,0 tot 99,9 Ω·cm, 100 tot 999 Ω·cm, 1,00 tot 9,99 KΩ·cm, 10,0 tot 99,9 KΩ·cm, 100 tot 999 KΩ·cm, 1,00 tot 9,99 MΩ·cm, 10,0 tot 100,0 MΩ·cm |
| Resistiviteitresolutie | 0,1 Ω·cm, 1 Ω·cm, 0,01 KΩ·cm, 0,1 KΩ·cm, 1 KΩ·cm, 0,01 MΩ·cm, 0,1 MΩ·cm |
| Resistiviteitsnauwkeurigheid | ±1 % meetwaarde (±1 Ω·cm) |
| TDS-bereik | 0,000 tot 9,999 ppm, 10,00 tot 99,99 ppm, 100,0 tot 999,9 ppm, 1,000 tot 9,999 ppt, 10,00 tot 99,99 ppt, 100,0 tot 400,0 ppt, actuele TDS (1,00 factor) |
| TDS-resolutie | 0,001 ppm, 0,01 ppm, 0,1 ppm, 0,001 ppt, 0,01 ppt, 0,1 ppt |
| TDS-nauwkeurigheid | ±1 % meetwaarde (±0,01 ppm) |
| Saliteitsbereik | Praktische saliniteit: 0,00 tot 42,00, natuurlijk zeewater: 0,00 tot 80,00 ppt, percentage: 0,0 tot 400,0 % |
| Saliteitresolutie | 0,01 voor praktische saliniteit/natuurlijk zeewater, 0,1 % voor percentageschaal |
| Saliteitnauwkeurigheid | ±1 % meetwaarde |
| Saliteitkalibratie | 1 punt voor percentschaal, met 100 % saliniteitsoplossing |
| Temperatuurbereik | -20,0 tot 120,0 °C (evt. beperkt door limieten elektrode) |
| Temperatuurresolutie | 0,1 °C |
| Temperatuurnauwkeurigheid | ±0,2 °C |
| Temperatuurkalibratie | 1 punt, aanpasbaar |
De module HI6000-3 (EC) is ontworpen voor gebruik met het HI6000 multiparameter modulair systeem
Meet μS/cm, mS/cm (conductiviteit), Ω·cm, kΩ·cm, MΩ·cm (resistiviteit), ppm, ppt (TDS), ppt, PSU, % (saliniteit) met temperatuur
Toepassingsspecifieke profielen maken snelle en directe metingen mogelijk zonder bijwerken instellingen
Actief loggen tijdens meting
Meetstabiliteitsindicator
Leesmodi: direct en direct/autohold
Temperatuurcompensatie automatisch of handmatig
Alarmmeldingen voor metingen buiten gedefinieerde grenzen
Niet-vluchtig geheugen slaat gegevens en instellingen op
Galvanische scheiding
De HI6000-3-module ondersteunt de meting van zeer zuiver water, USP bulkwateranalyse, water voor injectie (WFI)
Hanna Instruments raadt de HI7631233 elektrode voor geleidbaarheid / weerstand / TDS / zoutgehalte met vier ringen aan voor gebruik met deze module, voor een breed scala aan industriële proceswatertoepassingen
HI7631233 biedt stabiele metingen over een breed meetbereik en vereist geen frequente kalibraties
Een integrale temperatuursensor meet de procestemperatuur en past de gemeten geleidbaarheid aan op een referentietemperatuur
Toebehoren
FAQ
Heb je vragen over dit product of over deze categorie? Op onze FAQ-sectie geven we je antwoord op veelgestelde vragen!
Je kan onze experts altijd bereiken via info@imlab.eu
Of bel ons direct op +32 (0) 16 73 55 72
(Bereikbaar op werkdagen van 08:00 tot 17:00)
Stel direct je vraag
"*" geeft vereiste velden aan
Onze diensten – méér dan een webshop
Bij Imlab koop je niet zomaar een product – je kiest voor een betrouwbare partner met een team dat voor je klaarstaat.
Geen robots, geen callcenter, maar ervaren specialisten die je helpen.
Onze service omvat:
- Kalibratie van je meetapparatuur
- Onsite installatie
- Herstellingen & onderhoud
Hulp nodig of een service aanvragen? We denken graag met je mee en bieden oplossingen op maat, zodat jij snel verder kan.








