Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Interne accu MBC-A08
€50,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Stofhoes MBC-A06S05
€44,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Stofhoes MBC-A06
€35,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Voedingsadapter MBC-A04-02
€27,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Voedingsadapter MBC-A04
€95,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Wisselaccu MBC-A03
€65,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Draagtas voor MBC-A02
€55,00
Mechanische lengtemeetlat ter bevestiging aan de weegschaal, meetbereik 10 cm–80 cm, deling1 mm
| Linearisatie | ± |
| Materiaal behuizing | kunststof |
| Afmetingen behuizing (B×D×H) | 900×300×180 mm |
| Eenheden | inch; inch/ft; cm |
| Luchtvochtigheid omgeving [Max] | 80 % |
| Omgevingstemperatuur [Min] | 0 °C |
| Omgevingstemperatuur [Max] | 40 °C |
| Brutogewicht ca. | 1,4 kg |
| Nettogewicht ca. | 0,80 kg |
| Gevaarlijke goederen | geen gevaarlijk materiaal |
| Luchtwaardig | ja |
| Verzendmethode | Pakketdienst |
| Afmetingen verpakking (B×D×H) | 180×890×140 mm |
| Afmetingen verpakking (breed) | 180 mm |
| Afmetingen verpakking (diep) | 890 mm |
| Afmetingen verpakking (hoogte) | 140 mm |
| Verpakkingsgewicht totaal | 601,3 g |
| Verpakkingscomponent karton | 300,65 g |
| Verpakkingscomponent kunststof | 300,65 g |
| Meetbereik lengte [Min] | 10 cm |
| Meetbereik lengte [Max] | 80 cm |
| Divisie | 1 mm |
Mechanische lengtemeetlat ter bevestiging aan de weegschaal, meetbereik 10 cm–80 cm, deling1 mm
Série
FAQ
Heb je vragen over dit product of over deze categorie? Op onze FAQ-sectie geven we je antwoord op veelgestelde vragen!
Je kan onze experts altijd bereiken via info@imlab.eu
Of bel ons direct op +32 (0) 16 73 55 72
(Bereikbaar op werkdagen van 08:00 tot 17:00)
Stel direct je vraag
"*" geeft vereiste velden aan
Onze diensten – méér dan een webshop
Bij Imlab koop je niet zomaar een product – je kiest voor een betrouwbare partner met een team dat voor je klaarstaat.
Geen robots, geen callcenter, maar ervaren specialisten die je helpen.
Onze service omvat:
- Kalibratie van je meetapparatuur
- Onsite installatie
- Herstellingen & onderhoud
Hulp nodig of een service aanvragen? We denken graag met je mee en bieden oplossingen op maat, zodat jij snel verder kan.








