Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Interne accu MBC-A08
€50,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Stofhoes MBC-A06S05
€44,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Stofhoes MBC-A06
€35,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Voedingsadapter MBC-A04-02
€27,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Voedingsadapter MBC-A04
€95,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Wisselaccu MBC-A03
€65,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Mechanische lengtemeetlat MBC-A01
€155,00
Draagtas voor mobiel gebruik
Draagtas voor mobiel gebruik, alleen zonder gemonteerde meetlat
| Luchtvochtigheid omgeving [Max] | 80 % |
| Omgevingstemperatuur [Min] | 0 °C |
| Omgevingstemperatuur [Max] | 40 °C |
| Brutogewicht ca. | 0,35 kg |
| Nettogewicht ca. | 0,45 kg |
| Gevaarlijke goederen | geen gevaarlijk materiaal |
| Luchtwaardig | ja |
| Verzendmethode | Pakketdienst |
| Afmetingen verpakking (B×D×H) | 330×380×40 mm |
| Afmetingen verpakking (breed) | 330 mm |
| Afmetingen verpakking (diep) | 380 mm |
| Afmetingen verpakking (hoogte) | 40 mm |
Draagtas voor mobiel gebruik
Draagtas voor mobiel gebruik, alleen zonder gemonteerde meetlat
Série
Downloads
TD_MBC-A02_nl.pdf
FAQ
Heb je vragen over dit product of over deze categorie? Op onze FAQ-sectie geven we je antwoord op veelgestelde vragen!
Je kan onze experts altijd bereiken via info@imlab.eu
Of bel ons direct op +32 (0) 16 73 55 72
(Bereikbaar op werkdagen van 08:00 tot 17:00)
Stel direct je vraag
"*" geeft vereiste velden aan
Onze diensten – méér dan een webshop
Bij Imlab koop je niet zomaar een product – je kiest voor een betrouwbare partner met een team dat voor je klaarstaat.
Geen robots, geen callcenter, maar ervaren specialisten die je helpen.
Onze service omvat:
- Kalibratie van je meetapparatuur
- Onsite installatie
- Herstellingen & onderhoud
Hulp nodig of een service aanvragen? We denken graag met je mee en bieden oplossingen op maat, zodat jij snel verder kan.






