Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Testgewicht 366-78, Klasse M3, 20 kg
€142,20
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Hangweegschaal CH 50K50
€70,20
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Hangweegschaal CH 15K20
€64,80
De klassieker onder de handhangweegschalen – perfect voor het snel wegen van verhoogde lasten
Met het keurmerk TÜV de weegschaal is getest volgens EN 13155 (Afneembare hijsgereedschappen/Breukvast) en EN 61010-1 (Elektrische veiligheid)
Ideaal voor de snelle controleweging bij de goederenontvangst en -verzending
De ideale weegschaal voor hangende lasten bij ambachtelijk werk en in industrie en nijverheid
Hold-functie: Voor het gemakkelijk aflezen van de weegwaarde kan de display op verschillende manieren worden „bevroren". Hetzij automatisch bij weegstilstand, hetzij handmatig door het indrukken van de Hold-toets
Weergave maximale belasting (Peak-Hold)
Haak, staal, meegeleverd
| Weegbereik [Max] | 50 kg |
| Afleesbaarheid [d] | 0,1 kg |
| Reproduceerbaarheid | 0,1 kg |
| Linearisatie | ± 0,2 kg |
| Weegsysteem | Rekmeetstrip |
| Inslingertijd | 2 s |
| Artikelnummer voor DAkkS-kalibratie | 963-128H |
| Materiaal behuizing | kunststof |
| Afmetingen behuizing (B×D×H) | 90×30×176,5 mm |
| Afmetingen compleet gemonteerd (B×D×H) | 90×30×283 mm |
| Type display | LCD |
| Scherm cijferhoogte | 11 mm |
| Eenheden | kg; lb; N |
| Batterij | 9 V Block |
| Batterij oplaadtijd | 20 h |
| Luchtvochtigheid omgeving [Max] | 80 % |
| Omgevingstemperatuur [Min] | 5 °C |
| Omgevingstemperatuur [Max] | 35 °C |
| Brutogewicht ca. | 0,55 kg |
| Nettogewicht ca. | 0,35 kg |
| Gevaarlijke goederen | Drycell (Alkalines, nikkel-cadmium, zink-koolstof, Verpakkingsinstructie #1, Not Restricted as per Special Provision A123) |
| Luchtwaardig | ja, met verzendingsnota (volgens IATA-classificatie) |
| Verzendmethode | Pakketdienst |
| Afmetingen verpakking (B×D×H) | 225×150×70 mm |
| Afmetingen verpakking (breed) | 225 mm |
| Afmetingen verpakking (diep) | 150 mm |
| Afmetingen verpakking (hoogte) | 70 mm |
| Verpakkingsgewicht totaal | 224 g |
| Verpakkingscomponent papier | 18 g |
| Verpakkingscomponent karton | 697 g |
| Verpakkingscomponent kunststof | 2 g |
| Verpakkingscomponent piepschuim | 78 g |
| Verpakkingscomponent schuim | 18 g |
| Tolerantie (% van [Max]) | 0,5% |
| Interne meetfrequentie | 5 Hz |
De klassieker onder de handhangweegschalen – perfect voor het snel wegen van verhoogde lasten
Met het keurmerk TÜV de weegschaal is getest volgens EN 13155 (Afneembare hijsgereedschappen/Breukvast) en EN 61010-1 (Elektrische veiligheid)
Ideaal voor de snelle controleweging bij de goederenontvangst en -verzending
De ideale weegschaal voor hangende lasten bij ambachtelijk werk en in industrie en nijverheid
Hold-functie: Voor het gemakkelijk aflezen van de weegwaarde kan de display op verschillende manieren worden „bevroren". Hetzij automatisch bij weegstilstand, hetzij handmatig door het indrukken van de Hold-toets
Weergave maximale belasting (Peak-Hold)
Haak, staal, meegeleverd
Toebehoren
Série
FAQ
Heb je vragen over dit product of over deze categorie? Op onze FAQ-sectie geven we je antwoord op veelgestelde vragen!
Bekijk de FAQJe kan onze experts altijd bereiken via info@imlab.eu
Of bel ons direct op +32 (0) 16 73 55 72
(Bereikbaar op werkdagen van 08:00 tot 17:00)
Stel direct je vraag
"*" geeft vereiste velden aan
Onze diensten – méér dan een webshop
Bij Imlab koop je niet zomaar een product – je kiest voor een betrouwbare partner met een team dat voor je klaarstaat.
Geen robots, geen callcenter, maar ervaren specialisten die je helpen.
Onze service omvat:
- Kalibratie van je meetapparatuur
- Onsite installatie
- Herstellingen & onderhoud
Hulp nodig of een service aanvragen? We denken graag met je mee en bieden oplossingen op maat, zodat jij snel verder kan.







