Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Netadapterset YKA-02
€35,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Tablet camera ODC 251
€1.071,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoop oculair OBB-A1618
€130,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Tablet camera’s ODC 241
€882,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoopfilter OBB-A1170
€25,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN C-mount camera - fluorescentie ODC 861
€2.079,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN C-mount camera – high resolution ODC 841
€1.080,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN C-mount camera's – USB 2.0 ODC 825
€369,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoop objectief OBB-A1637
€1.370,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoop objectief OBB-A1655
€375,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoop objectief OBB-A1635
€690,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Reinigingsset voor microscopen OCS 901
€35,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Adapter OBB-A1515
€200,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Adapter OBB-A1514
€130,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN C-mount camera's – USB 3.0 ODC 832
€504,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoop oculair OBB-A1617
€155,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoop objectief OBB-A1636
€1.050,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoop objectief OBB-A1634
€395,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Polarisatie-eenheid OBB-A1283
€290,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Fluorescentiemicroscoop OBN 148
€5.850,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Fluorescentiemicroscoop OBN 147
€4.608,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Fluorescentiemicroscoop OBN 141
€4.626,00
De fluorescentiemicroscoop voor professionele gebruikers
De fluorescentiemicroscoop uit de KERN OBN-14-serie is gebaseerd op de goede kwaliteit en veelzijdigheid die we van de OBN-serie gewend zijn. Het uitstekende en stabiele design in combinatie met de hoogwaardige optiek verlegt grenzen op het gebied van de fluorescentiemicroscopie in deze klasse
3 W LED doorlichtverlichting en 5 W epi-fluorescentie-unit
Deze serie beschikt over een professionele Köhler-verlichting met instelbaar lichtvelddiafragma en een centreer- en in hoogte verstelbare 1.25-Abbe-condensor met regelbare diafragmaopening
De grote mechanische kruistafel met ergonomische, coaxiale grove en fijne regeling aan beide zijden, zorgt voor een snelle en nauwkeurige instelling en focus op uw monster
Het filterwiel kan van maximaal 6 filters voorzien worden en is standaard uitgerust met B/G/UV/V-fluorescentiefilters
Een grote keuze aan oculaires, objectieven, kleurfilters, donkerveldcondensoren als een butterfly tubus, en polarisatie- en fasecontrasteenheden kunnen dankzij de modulaire opbouw gewoon geïntegreerd worden
Het centreerobjectief voor de fluorescentie-instelling, een stofhoes, oogschelpen en een gebruiksaanwijzing in meerdere talen zijn bij de levering inbegrepen.
Voor de aansluiting van een camera heeft u een C-mount-adapter nodig (zie accessoires)
Voor de aansluiting van een camera heeft u een C-mount-adapter nodig (zie accessoires)
| Toepassingsgebied | Hematologie, Urologie, gynaecologie, dermatologie, pathologie, microbiologie en parasitologi, immunologie, Zuiveringsinstallaties, oncologie, entomologie, Dierartspraktijken, wateranalyse, brouwerijen; |
| Toepassingen/Monsters | Speciaal voor translucente en dunne, contrastarme, veeleisende preparaten (bijv. immunofluorescentie, FISH, DAPI-kleuring enz.); |
| Bijgeleverde stroomvoorziening | Voedingseenheid |
| Ingangsspanning voedingsadapter / stroom [Max] | 100 V - 240 V AC 50/60 Hz 0,3 A |
| Plug-in voedingseenheid type | Stekkeradapter |
| Brutogewicht ca. | 16 kg |
| Nettogewicht ca. | 13 kg |
| Gevaarlijke goederen | geen gevaarlijk materiaal |
| Luchtwaardig | Ja, zonder beperkingen |
| Verzendmethode | Pakketdienst |
| Afmetingen verpakking (B×D×H) | 510×470×500 mm |
| Afmetingen verpakking (breed) | 510 mm |
| Afmetingen verpakking (diep) | 470 mm |
| Afmetingen verpakking (hoogte) | 500 mm |
| Verpakkingsgewicht totaal | 3230 g |
| Verpakkingscomponent piepschuim | 1615 g |
| Optisch systeem | Infinity |
| Tubus type | Trinoculair |
| Hoek van de tubus | 30° |
| Interpupilaire afstand [Min] | 50 mm |
| Interpupilaire afstand [Max] | 75 mm |
| Objectiefkwaliteit | Infinity Plan |
| Standaard objectieven | 4× / 10× / 20× / 40× / 100× |
| Objectieven vergroting | 4x / 10x / 20x / 40x / 100x |
| Objectiefrevolver - inschroefplekken | 5 |
| Oculair type | Eyepiece HWF 10x / Ø 20mm with anti-fungus, high eye point |
| Oculair vergroting | 10x |
| Oculair gezichtsveld | 20 mm |
| Verlichtingssterkte | Opvallend licht,Doorverlichting |
| Type verlichting invallend licht | LED |
| Verlichtingsintensiteit invallend licht | 5 W |
| Type verlichting doorvallend licht | LED |
| Verlichtingsintensiteit doorvallend licht | 3 W |
| Straalpadverdeling | 0:100,80:20 |
| EAN-Nummer | 4045761482456 |
| Goederencode | 90118000 |
De fluorescentiemicroscoop voor professionele gebruikers
De fluorescentiemicroscoop uit de KERN OBN-14-serie is gebaseerd op de goede kwaliteit en veelzijdigheid die we van de OBN-serie gewend zijn. Het uitstekende en stabiele design in combinatie met de hoogwaardige optiek verlegt grenzen op het gebied van de fluorescentiemicroscopie in deze klasse
3 W LED doorlichtverlichting en 5 W epi-fluorescentie-unit
Deze serie beschikt over een professionele Köhler-verlichting met instelbaar lichtvelddiafragma en een centreer- en in hoogte verstelbare 1.25-Abbe-condensor met regelbare diafragmaopening
De grote mechanische kruistafel met ergonomische, coaxiale grove en fijne regeling aan beide zijden, zorgt voor een snelle en nauwkeurige instelling en focus op uw monster
Het filterwiel kan van maximaal 6 filters voorzien worden en is standaard uitgerust met B/G/UV/V-fluorescentiefilters
Een grote keuze aan oculaires, objectieven, kleurfilters, donkerveldcondensoren als een butterfly tubus, en polarisatie- en fasecontrasteenheden kunnen dankzij de modulaire opbouw gewoon geïntegreerd worden
Het centreerobjectief voor de fluorescentie-instelling, een stofhoes, oogschelpen en een gebruiksaanwijzing in meerdere talen zijn bij de levering inbegrepen.
Voor de aansluiting van een camera heeft u een C-mount-adapter nodig (zie accessoires)
Voor de aansluiting van een camera heeft u een C-mount-adapter nodig (zie accessoires)
Toebehoren
Serie
FAQ
Heb je vragen over dit product of over deze categorie? Op onze FAQ-sectie geven we je antwoord op veelgestelde vragen!
Bekijk de FAQJe kan onze experts altijd bereiken via info@imlab.eu
Of bel ons direct op +32 (0) 16 73 55 72
(Bereikbaar op werkdagen van 08:00 tot 17:00)
Stel direct je vraag
"*" geeft vereiste velden aan
Onze diensten – méér dan een webshop
Bij Imlab koop je niet zomaar een product – je kiest voor een betrouwbare partner met een team dat voor je klaarstaat.
Geen robots, geen callcenter, maar ervaren specialisten die je helpen.
Onze service omvat:
- Kalibratie van je meetapparatuur
- Onsite installatie
- Herstellingen & onderhoud
Hulp nodig of een service aanvragen? We denken graag met je mee en bieden oplossingen op maat, zodat jij snel verder kan.







