Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Etui voor gewichten 328-222-410
€41,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Pincet 315-243
€18,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Pincet 315-242
€5,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Stofkwast 318-270
€5,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Handschoen 317-280
€6,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Etui voor gewichten 313-090-600
€330,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Etui voor gewichten 313-040-100
€130,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Aluminium etui 313-030-600
€103,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Etui voor gewichten 313-030-100
€122,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Aluminium etui 313-020-600
€94,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Etui voor gewichten 313-020-100
€112,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Aluminium etui 313-010-600
€70,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Etui voor gewichten 313-090-100
€455,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Kunststof gewichtenetui 313-082-400
€215,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Aluminium etui 313-080-600
€250,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Kunststof gewichtenetui 313-080-400
€320,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Etui voor gewichten 313-080-100
€380,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Aluminium etui 313-070-600
€189,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Etui voor gewichten 313-070-100
€265,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Aluminium etui 313-060-600
€161,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Etui voor gewichten 313-060-100
€265,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Kunststof gewichtenetui 313-052-400
€110,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Aluminium etui 313-050-600
€132,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Kunststof gewichtenetui 313-050-400
€166,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Aluminium etui 313-040-600
€109,00
Koffer/etui voor individuele gewichtenset
| Brutogewicht ca. | 2,6 kg |
| Nettogewicht ca. | 2,2 kg |
| Gevaarlijke goederen | geen gevaarlijk materiaal |
| Luchtwaardig | ja |
| Verzendmethode | Pakketdienst |
| Afmetingen verpakking (B×D×H) | 230×180×110 mm |
| Afmetingen verpakking (breed) | 230 mm |
| Afmetingen verpakking (diep) | 180 mm |
| Afmetingen verpakking (hoogte) | 110 mm |
| Verpakkingsgewicht totaal | 400 g |
| Verpakkingscomponent kunststof | 400 g |
Koffer/etui voor individuele gewichtenset
Toebehoren
Série
Downloads
TD_313-050-100_nl.pdf
FAQ
Heb je vragen over dit product of over deze categorie? Op onze FAQ-sectie geven we je antwoord op veelgestelde vragen!
Je kan onze experts altijd bereiken via info@imlab.eu
Of bel ons direct op +32 (0) 16 73 55 72
(Bereikbaar op werkdagen van 08:00 tot 17:00)
Stel direct je vraag
"*" geeft vereiste velden aan
Onze diensten – méér dan een webshop
Bij Imlab koop je niet zomaar een product – je kiest voor een betrouwbare partner met een team dat voor je klaarstaat.
Geen robots, geen callcenter, maar ervaren specialisten die je helpen.
Onze service omvat:
- Kalibratie van je meetapparatuur
- Onsite installatie
- Herstellingen & onderhoud
Hulp nodig of een service aanvragen? We denken graag met je mee en bieden oplossingen op maat, zodat jij snel verder kan.





