Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Etui voor gewichten 328-222-410
€41,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Pincet 315-243
€18,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Pincet 315-242
€5,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Stofkwast 318-270
€5,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Handschoen 317-280
€6,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Etui voor gewichten 313-090-600
€330,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Etui voor gewichten 313-040-100
€130,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Aluminium etui 313-030-600
€103,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Etui voor gewichten 313-030-100
€122,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Aluminium etui 313-020-600
€94,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Etui voor gewichten 313-020-100
€112,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Aluminium etui 313-010-600
€70,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Etui voor gewichten 313-090-100
€455,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Kunststof gewichtenetui 313-082-400
€215,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Aluminium etui 313-080-600
€250,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Etui voor gewichten 313-080-100
€380,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Aluminium etui 313-070-600
€189,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Etui voor gewichten 313-070-100
€265,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Aluminium etui 313-060-600
€161,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Etui voor gewichten 313-060-100
€265,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Kunststof gewichtenetui 313-052-400
€110,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Aluminium etui 313-050-600
€132,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Kunststof gewichtenetui 313-050-400
€166,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Etui voor gewichten 313-050-100
€200,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Aluminium etui 313-040-600
€109,00
E1 - M3 Kunststof koffer voor individuele gewichtensets bis 5 kg
Individuele gewichtensets: U kunt uw individuele gewichtenset zelf "op maat” samenstellen
KERN maakt hiervoor uw persoonlijke houten etui of kunstof koffer
Het grootste passende afzonderlijke gewicht is in de tabel aangegeven
| Brutogewicht ca. | 1,6 kg |
| Nettogewicht ca. | 1,6 kg |
| Gevaarlijke goederen | geen gevaarlijk materiaal |
| Luchtwaardig | ja |
| Verzendmethode | Pakketdienst |
| Afmetingen verpakking (B×D×H) | 350×320×180 mm |
| Afmetingen verpakking (breed) | 350 mm |
| Afmetingen verpakking (diep) | 320 mm |
| Afmetingen verpakking (hoogte) | 180 mm |
| Verpakkingsgewicht totaal | 0 g |
| Verpakkingscomponent kunststof | 0 g |
E1 - M3 Kunststof koffer voor individuele gewichtensets bis 5 kg
Individuele gewichtensets: U kunt uw individuele gewichtenset zelf "op maat” samenstellen
KERN maakt hiervoor uw persoonlijke houten etui of kunstof koffer
Het grootste passende afzonderlijke gewicht is in de tabel aangegeven
Toebehoren
Série
Downloads
TD_313-080-400_nl.pdf
FAQ
Heb je vragen over dit product of over deze categorie? Op onze FAQ-sectie geven we je antwoord op veelgestelde vragen!
Je kan onze experts altijd bereiken via info@imlab.eu
Of bel ons direct op +32 (0) 16 73 55 72
(Bereikbaar op werkdagen van 08:00 tot 17:00)
Stel direct je vraag
"*" geeft vereiste velden aan
Onze diensten – méér dan een webshop
Bij Imlab koop je niet zomaar een product – je kiest voor een betrouwbare partner met een team dat voor je klaarstaat.
Geen robots, geen callcenter, maar ervaren specialisten die je helpen.
Onze service omvat:
- Kalibratie van je meetapparatuur
- Onsite installatie
- Herstellingen & onderhoud
Hulp nodig of een service aanvragen? We denken graag met je mee en bieden oplossingen op maat, zodat jij snel verder kan.





