Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Reinigingsvloeistof OCS-A1101
€19,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoopfilter OBB-A3211
€25,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoopfilter OBB-A3212
€25,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoopfilter OBB-A3209
€25,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoop oculair OBB-A3201
€35,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Reinigingsset voor microscopen OCS 901
€35,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoopcamera met LCD-scherm ODC 231
€441,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoop oculair OBB-A3202
€35,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoop objectief OBB-A3206
€55,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Oculaircamera– USB 3.0 ODC 881 ·
€270,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoopfilter OBB-A3210
€25,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Oculaircamera– USB 2.0 ODC 874 ·
€198,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Doorlichtmicroscoop OBT 105
€247,50
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Doorlichtmicroscoop OBT 104
€301,50
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Doorlichtmicroscoop OBT 103
€225,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Doorlichtmicroscoop OBT 102
€193,50
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Doorlichtmicroscoop OBT 101
€175,50
De moderne doorlichtmicroscoop als leermiddel in uw klaslokaal.
De microscopen uit de KERN OBT-serie zijn hoogwaardige schoolmicroscopen die opvallen door de overzichtelijke bedieningselementen, hun robuustheid en het moderne design.
Dankzij de traploos dimbare 1W-LED is een optimale verlichting van de preparaten en een lange levensduur gegarandeerd. Bovendien is mobiel gebruik dankzij optioneel batterijgebruik geen probleem
Dit model beschikt over een in hoogte verstelbare en daardoor focusseerbare --condensor met diafragmaopening, die voor een optimale lichtbundeling zorgt
In dit model wordt het object nauwkeurig gefocust met een grove en een fijne instelling aan beide zijden. Met een mechanische kruistafel kunt u snel werken en het preparaat verschuiven
Een grote keuze aan verschillende oculairs en objectieven is eveneens beschikbaar
Een stofhoes en een gebruiksaanwijzing zijn bij de levering inbegrepen
| Toepassingsgebied | Basisschool en middelbare school, Opleiding, hobby-object; |
| Toepassingen/Monsters | Translucente en dunne, contrasterende, makkelijke preparaten (bijv. plantenweefsel, gekleurde cellen/parasieten); |
| Ingangsspanning voedingsadapter / stroom [Max] | 100 - 240 V |
| Plug-in voedingseenheid / adapter voor landen - bij de levering inbegrepen | EURO |
| Plug-in voedingseenheid type | Stekkeradapter |
| Brutogewicht ca. | 3,4 kg |
| Nettogewicht ca. | 2,8 kg |
| Gevaarlijke goederen | geen gevaarlijk materiaal |
| Luchtwaardig | ja |
| Verzendmethode | Pakketdienst |
| Afmetingen verpakking (B×D×H) | 400×280×195 mm |
| Afmetingen verpakking (breed) | 400 mm |
| Afmetingen verpakking (diep) | 280 mm |
| Afmetingen verpakking (hoogte) | 195 mm |
| Verpakkingsgewicht totaal | 455 g |
| Verpakkingscomponent karton | 250 g |
| Verpakkingscomponent kunststof | 15 g |
| Verpakkingscomponent piepschuim | 190 g |
| Optisch systeem | Eindige |
| Tubus type | Binoculair |
| Hoek van de tubus | 45° |
| Interpupilaire afstand [Min] | 48 mm |
| Interpupilaire afstand [Max] | 75 mm |
| Objectiefkwaliteit | achromatisch |
| Standaard objectieven | 4× / 10× / 40× / 100× |
| Objectieven vergroting | 4 x / 10 x / 40 x / 100 x |
| Objectiefrevolver - inschroefplekken | 4 |
| Oculair type | Eyepiece WF 10 x / Ø 18mm |
| Oculair vergroting | 10 x |
| Oculair gezichtsveld | 18 mm |
| Verlichtingssterkte | Doorverlichting |
| Type verlichting doorvallend licht | LED |
| Verlichtingsintensiteit doorvallend licht | 1 W |
De moderne doorlichtmicroscoop als leermiddel in uw klaslokaal.
De microscopen uit de KERN OBT-serie zijn hoogwaardige schoolmicroscopen die opvallen door de overzichtelijke bedieningselementen, hun robuustheid en het moderne design.
Dankzij de traploos dimbare 1W-LED is een optimale verlichting van de preparaten en een lange levensduur gegarandeerd. Bovendien is mobiel gebruik dankzij optioneel batterijgebruik geen probleem
Dit model beschikt over een in hoogte verstelbare en daardoor focusseerbare --condensor met diafragmaopening, die voor een optimale lichtbundeling zorgt
In dit model wordt het object nauwkeurig gefocust met een grove en een fijne instelling aan beide zijden. Met een mechanische kruistafel kunt u snel werken en het preparaat verschuiven
Een grote keuze aan verschillende oculairs en objectieven is eveneens beschikbaar
Een stofhoes en een gebruiksaanwijzing zijn bij de levering inbegrepen
Toebehoren
Série
FAQ
Heb je vragen over dit product of over deze categorie? Op onze FAQ-sectie geven we je antwoord op veelgestelde vragen!
Bekijk de FAQJe kan onze experts altijd bereiken via info@imlab.eu
Of bel ons direct op +32 (0) 16 73 55 72
(Bereikbaar op werkdagen van 08:00 tot 17:00)
Stel direct je vraag
"*" geeft vereiste velden aan
Onze diensten – méér dan een webshop
Bij Imlab koop je niet zomaar een product – je kiest voor een betrouwbare partner met een team dat voor je klaarstaat.
Geen robots, geen callcenter, maar ervaren specialisten die je helpen.
Onze service omvat:
- Kalibratie van je meetapparatuur
- Onsite installatie
- Herstellingen & onderhoud
Hulp nodig of een service aanvragen? We denken graag met je mee en bieden oplossingen op maat, zodat jij snel verder kan.






