Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoop objectief OBB-A1563
€60,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoop objectief OBB-A1479
€65,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoop objectief OBB-A1564
€90,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoop objectief OBB-A1562
€45,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoop oculair OBB-A1474
€35,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoop objectief OBB-A1480
€70,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoop objectief OBB-A1442
€190,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoop oculair OBB-A1561
€35,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoop oculair OBB-A1475
€35,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Stofhoes OBB-A1387 485×450 mm
€35,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoop objectief OBB-A1565
€95,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoop objectief OBB-A1441
€205,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Doorlichtmicroscoop OBS 102
€162,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Doorlichtmicroscoop OBS 116
€270,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Doorlichtmicroscoop OBS 115
€202,50
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Doorlichtmicroscoop OBS 113
€162,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Doorlichtmicroscoop OBS 111
€148,50
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Doorlichtmicroscoop OBS 106
€283,50
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Doorlichtmicroscoop OBS 105
€207,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Doorlichtmicroscoop OBS 104
€243,00
De schoolmicroscoop - voor de eerste stappen in de microscopie en de biologie
"Bij de KERN par OBS-serie gaat het om solide en eenvoudige schoolmicroscopen die dankzij overzichtelijke bedieningselementen makkelijk in het gebruik zijn"
Door de traploos dimbare 0,5 W LED is een optimale verlichting van de preparaten en een hoge levensduur gegarandeerd. Bovendien zijn de microscopen, dankzij oplaadbare batterijen geschikt voor mobiel gebruik
De eenvoudige -condensorlens zorgt voor een optimale lichtbundeling en verlichting van het monster (condensorschijf)
In dit model wordt het object gefocust met een grove en een fijne regeling aan beide zijden
Een grote keuze aan verschillende oculairs en objectieven is eveneens beschikbaar
| Toepassingsgebied | Basisschool en voortgezet onderwijs, opleidingen, hobby; |
| Toepassingen/Monsters | Translucente en dunne, contrasterende, makkelijke preparaten (bijv. plantenweefsel, gekleurde cellen/parasieten); |
| Accu oplaadtijd | 10 h |
| Accu bedrijfsduur - met achtergrondverlichting | 4 h |
| Batterij | 3×1.2V AA |
| Ingangsspanning voedingsadapter / stroom [Max] | 100 - 240 V |
| Plug-in voedingseenheid / adapter voor landen - bij de levering inbegrepen | EURO |
| Plug-in voedingseenheid type | Stekkeradapter |
| Brutogewicht ca. | 2,8 kg |
| Nettogewicht ca. | 2,2 kg |
| UN-nummer (gevaarlijke stof) | 3496 |
| Gevaarlijke goederen | NiMH (7 - niet beperkt tot A199) |
| Luchtwaardig | ja, maar herziening noodzakelijk voor levering (speciaal artikel) |
| Verzendmethode | Pakketdienst |
| Afmetingen verpakking (B×D×H) | 420×280×215 mm |
| Afmetingen verpakking (breed) | 420 mm |
| Afmetingen verpakking (diep) | 280 mm |
| Afmetingen verpakking (hoogte) | 215 mm |
| Verpakkingsgewicht totaal | 602 g |
| Verpakkingscomponent papier | 1,204 g |
| Verpakkingscomponent karton | 488,824 g |
| Verpakkingscomponent kunststof | 7,224 g |
| Verpakkingscomponent piepschuim | 104,748 g |
| Verpakkingscomponent schuim | 0 g |
| Optisch systeem | Eindige |
| Tubus type | Monoculair |
| Hoek van de tubus | 45° |
| Objectiefkwaliteit | achromatisch |
| Standaard objectieven | 4× / 10× / 40× |
| Objectieven vergroting | 4 x / 10 x / 40 x |
| Objectiefrevolver - inschroefplekken | 3 |
| Oculair type | Eyepiece WF 10 x / Ø 18mm with anti-fungus |
| Oculair vergroting | 10 x |
| Oculair gezichtsveld | 18 mm |
| Verlichtingssterkte | Doorverlichting |
| Type verlichting doorvallend licht | LED |
| Verlichtingsintensiteit doorvallend licht | 0,5 W |
De schoolmicroscoop - voor de eerste stappen in de microscopie en de biologie
"Bij de KERN par OBS-serie gaat het om solide en eenvoudige schoolmicroscopen die dankzij overzichtelijke bedieningselementen makkelijk in het gebruik zijn"
Door de traploos dimbare 0,5 W LED is een optimale verlichting van de preparaten en een hoge levensduur gegarandeerd. Bovendien zijn de microscopen, dankzij oplaadbare batterijen geschikt voor mobiel gebruik
De eenvoudige -condensorlens zorgt voor een optimale lichtbundeling en verlichting van het monster (condensorschijf)
In dit model wordt het object gefocust met een grove en een fijne regeling aan beide zijden
Een grote keuze aan verschillende oculairs en objectieven is eveneens beschikbaar
Toebehoren
Série
FAQ
Heb je vragen over dit product of over deze categorie? Op onze FAQ-sectie geven we je antwoord op veelgestelde vragen!
Bekijk de FAQJe kan onze experts altijd bereiken via info@imlab.eu
Of bel ons direct op +32 (0) 16 73 55 72
(Bereikbaar op werkdagen van 08:00 tot 17:00)
Stel direct je vraag
"*" geeft vereiste velden aan
Onze diensten – méér dan een webshop
Bij Imlab koop je niet zomaar een product – je kiest voor een betrouwbare partner met een team dat voor je klaarstaat.
Geen robots, geen callcenter, maar ervaren specialisten die je helpen.
Onze service omvat:
- Kalibratie van je meetapparatuur
- Onsite installatie
- Herstellingen & onderhoud
Hulp nodig of een service aanvragen? We denken graag met je mee en bieden oplossingen op maat, zodat jij snel verder kan.






