Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoop objectief OBB-A1113
€115,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Reinigingsvloeistof OCS-A1101
€19,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoopfilter OBB-A1468
€25,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoop oculair OBB-A1354
€50,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoopfilter OBB-A1184
€25,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoopfilter OBB-A1466
€25,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoop oculair OBB-A1348
€45,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoop oculair OBB-A1347
€45,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoop objectief OBB-A1110
€95,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoop oculair OBB-A1349
€65,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoop objectief OBB-A1442
€190,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Reinigingsset voor microscopen OCS 901
€35,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoop objectief OBB-A1109
€115,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Oculaircamera– USB 3.0 ODC 881 ·
€270,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoopfilter OBB-A1467
€25,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Oculaircamera– USB 2.0 ODC 874 ·
€198,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Stofhoes OBB-A1387 485×450 mm
€35,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoop objectief OBB-A1441
€205,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Donkerveldelement OBB-A1148
€95,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Doorlichtmicroscoop OBE 124
€621,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Doorlichtmicroscoop OBE 121
€441,00
Elegant, dynamisch, indrukwekkend - de nieuwe allround-doorlichtmicroscoop voor scholen, opleidingsinstituten en laboratoria
De KERN OBE 122 onderscheidt zich door het exclusieve en dynamische design dat qua robuustheid en ergonomie niet te overtreffen is. Het slimme opbergvak aan de achterzijde is gedacht voor het snel en praktisch opbergen van uw stroomkabel. Stroomtoevoer via een externe powerbank is ook mogelijk dankzij de USB-aansluiting
De indrukwekkende en traploos dimbare 3W-LED zorgt voor een briljante verlichting van uw monster
Nog een highlight is de standaard geïntegreerde butterfly-tubus die voor de ideale invalshoek zorgt. De in hoogte verstelbare en daardoor focusseerbare 1,25-Abbe-condensor met diafragmaopening garandeert een optimale lichtbundeling en is nóg een kwaliteitskenmerk van de OBE-serie.
De volledig uitgeruste kruistafel wordt in hoogte versteld met behulp van een grove en fijne regeling aan beide zijden. Snel werken en verschuiven van het preparaat met de ergonomisch vormgegeven coaxiale regeling
Er is een grote keuze aan uiteenlopende oculairs en objectieven als toebehoren verkrijgbaar
Een stofhoes, oogschelpen en een gebruiksaanwijzing in meerdere talen zijn bij de levering inbegrepen
| Toepassingsgebied | Opleiding, Hematologie, sedimenten, artsenpraktijk; |
| Toepassingen/Monsters | Translucente en dunne, contrasterende, makkelijke preparaten (bijv. plantenweefsel, gekleurde cellen/parasieten); |
| Ingangsspanning voedingsadapter / stroom [Max] | 100 V - 240 V AC 50/60 Hz 0,3 A |
| Plug-in voedingseenheid / adapter voor landen - bij de levering inbegrepen | EURO |
| Plug-in voedingseenheid type | Stekkeradapter |
| Brutogewicht ca. | 6 kg |
| Nettogewicht ca. | 4,6 kg |
| Gevaarlijke goederen | geen gevaarlijk materiaal |
| Luchtwaardig | ja |
| Verzendmethode | Pakketdienst |
| Afmetingen verpakking (B×D×H) | 435×380×275 mm |
| Afmetingen verpakking (breed) | 435 mm |
| Afmetingen verpakking (diep) | 380 mm |
| Afmetingen verpakking (hoogte) | 275 mm |
| Verpakkingsgewicht totaal | 1012 g |
| Verpakkingscomponent papier | 2,024 g |
| Verpakkingscomponent karton | 800,492 g |
| Verpakkingscomponent kunststof | 10,12 g |
| Verpakkingscomponent piepschuim | 200,376 g |
| Verpakkingscomponent schuim | 0 g |
| Optisch systeem | Eindige |
| Tubus type | Binoculair |
| Hoek van de tubus | 30° |
| Interpupilaire afstand [Min] | 48 mm |
| Interpupilaire afstand [Max] | 75 mm |
| Objectiefkwaliteit | achromatisch |
| Standaard objectieven | 4× / 10× / 40× |
| Objectieven vergroting | 4 x / 10 x / 40 x |
| Objectiefrevolver - inschroefplekken | 4 |
| Oculair type | Eyepiece HWF 10 x / Ø 18mm with anti-fungus, high eye point |
| Oculair vergroting | 10 x |
| Oculair gezichtsveld | 18 mm |
| Verlichtingssterkte | Doorverlichting |
| Type verlichting invallend licht | geen |
| Type verlichting doorvallend licht | LED |
| Verlichtingsintensiteit doorvallend licht | 3 W |
Elegant, dynamisch, indrukwekkend - de nieuwe allround-doorlichtmicroscoop voor scholen, opleidingsinstituten en laboratoria
De KERN OBE 122 onderscheidt zich door het exclusieve en dynamische design dat qua robuustheid en ergonomie niet te overtreffen is. Het slimme opbergvak aan de achterzijde is gedacht voor het snel en praktisch opbergen van uw stroomkabel. Stroomtoevoer via een externe powerbank is ook mogelijk dankzij de USB-aansluiting
De indrukwekkende en traploos dimbare 3W-LED zorgt voor een briljante verlichting van uw monster
Nog een highlight is de standaard geïntegreerde butterfly-tubus die voor de ideale invalshoek zorgt. De in hoogte verstelbare en daardoor focusseerbare 1,25-Abbe-condensor met diafragmaopening garandeert een optimale lichtbundeling en is nóg een kwaliteitskenmerk van de OBE-serie.
De volledig uitgeruste kruistafel wordt in hoogte versteld met behulp van een grove en fijne regeling aan beide zijden. Snel werken en verschuiven van het preparaat met de ergonomisch vormgegeven coaxiale regeling
Er is een grote keuze aan uiteenlopende oculairs en objectieven als toebehoren verkrijgbaar
Een stofhoes, oogschelpen en een gebruiksaanwijzing in meerdere talen zijn bij de levering inbegrepen
Toebehoren
Série
FAQ
Heb je vragen over dit product of over deze categorie? Op onze FAQ-sectie geven we je antwoord op veelgestelde vragen!
Bekijk de FAQJe kan onze experts altijd bereiken via info@imlab.eu
Of bel ons direct op +32 (0) 16 73 55 72
(Bereikbaar op werkdagen van 08:00 tot 17:00)
Stel direct je vraag
"*" geeft vereiste velden aan
Onze diensten – méér dan een webshop
Bij Imlab koop je niet zomaar een product – je kiest voor een betrouwbare partner met een team dat voor je klaarstaat.
Geen robots, geen callcenter, maar ervaren specialisten die je helpen.
Onze service omvat:
- Kalibratie van je meetapparatuur
- Onsite installatie
- Herstellingen & onderhoud
Hulp nodig of een service aanvragen? We denken graag met je mee en bieden oplossingen op maat, zodat jij snel verder kan.







