Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN DAkkS-kalibratie 963-129S05
€805,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Design-lichaamsvetweegschaal voor gezondheidsbewuste personen MFB 150K100
€49,50
Omvang van de levering 5 stuks
Design lichaamsanalyseweegschaal voor het bepalen van lichaamsgewicht, lichaamsvet, lichaamsvocht, spiermassa, botaandeel, BMI en basaal-metabolisme/metabolische activiteit
Bepaling van lichaamsvet, lichaamsvocht, spiermassa met een nauwkeurigheid van 0,1 % alsmede van het lichaamsgewicht en botgehalte in stappen van 0,1 kg
Weergave van de calorieën voor het in stand houden van het actuele lichaamsgewicht, afhankelijk van activiteitsgraad en geslacht
Elegant design
Stabiel glazen weegplateau met 4 grote contactpunten voor maximale precisie
Gemakkelijk en hygiënisch te reinigen
Bijzonder vlakke constructie voor struikelvrij betreden
Veilig en tegen wegglijden beveiligde opstelling dankzij rubber voetjes
Zeer eenvoudige bediening: aanraken - instellen - aflezen
Geheugen voor max. 10 personen (geslacht, leeftijd, lengte)
Geïntegreerde AUTO-OFF-functie om de batterijen te sparen
Eenheidomschakeling van kg naar lb mogelijk
Grote display, vergemakkelijkt het aflezen
Levering in individuele designverpakking
| Weegbereik [Max] | 182 kg |
| Afleesbaarheid [d] | 0,1 kg |
| Reproduceerbaarheid | 0,1 kg |
| Linearisatie | ± 0,5 kg |
| Weegsysteem | Rekmeetstrip |
| Inslingertijd | 2 s |
| Artikelnummer voor DAkkS-kalibratie | 963-129S05 |
| Afmetingen compleet gemonteerd (B×D×H) | 300×300×25 mm |
| Materiaal weegoppervlak | glas |
| Afmetingen weegplateau (B×D×H) | 300×300×25 mm |
| Afmetingen weegoppervlak (B×D) | 300×300 mm |
| Type display | LCD |
| Scherm cijferhoogte | 35 mm |
| Eenheden | kg; lb |
| Auto-Off interval(len) in batterij/accu bedrijf | 1 min |
| Batterij | 2×CR2032 |
| Batterij oplaadtijd | 100 h |
| Luchtvochtigheid omgeving [Min] | 5 % |
| Luchtvochtigheid omgeving [Max] | 80 % |
| Omgevingstemperatuur [Min] | -10 °C |
| Omgevingstemperatuur [Max] | 40 °C |
| Brutogewicht ca. | 10 kg |
| Nettogewicht ca. | 9 kg |
| UN-nummer (gevaarlijke stof) | 3091 |
| Gevaarlijke goederen | Li-Metaal, verpakt met apparaat (UN 3091, verpakkingsinstructie #11, Lithium metal batteries in compliance with Section II of PI 970) |
| Luchtwaardig | ja, met verzendingsnota (volgens IATA-classificatie) |
| Verzendmethode | Pakketdienst |
| Afmetingen verpakking (B×D×H) | 330×330×300 mm |
| Afmetingen verpakking (breed) | 330 mm |
| Afmetingen verpakking (diep) | 330 mm |
| Afmetingen verpakking (hoogte) | 300 mm |
| Verpakkingsgewicht totaal | 1,8 kg |
| Verpakkingscomponent karton | 900 g |
| Verpakkingscomponent kunststof | 900 g |
Omvang van de levering 5 stuks
Design lichaamsanalyseweegschaal voor het bepalen van lichaamsgewicht, lichaamsvet, lichaamsvocht, spiermassa, botaandeel, BMI en basaal-metabolisme/metabolische activiteit
Bepaling van lichaamsvet, lichaamsvocht, spiermassa met een nauwkeurigheid van 0,1 % alsmede van het lichaamsgewicht en botgehalte in stappen van 0,1 kg
Weergave van de calorieën voor het in stand houden van het actuele lichaamsgewicht, afhankelijk van activiteitsgraad en geslacht
Elegant design
Stabiel glazen weegplateau met 4 grote contactpunten voor maximale precisie
Gemakkelijk en hygiënisch te reinigen
Bijzonder vlakke constructie voor struikelvrij betreden
Veilig en tegen wegglijden beveiligde opstelling dankzij rubber voetjes
Zeer eenvoudige bediening: aanraken - instellen - aflezen
Geheugen voor max. 10 personen (geslacht, leeftijd, lengte)
Geïntegreerde AUTO-OFF-functie om de batterijen te sparen
Eenheidomschakeling van kg naar lb mogelijk
Grote display, vergemakkelijkt het aflezen
Levering in individuele designverpakking
Toebehoren
Série
FAQ
Heb je vragen over dit product of over deze categorie? Op onze FAQ-sectie geven we je antwoord op veelgestelde vragen!
Bekijk de FAQJe kan onze experts altijd bereiken via info@imlab.eu
Of bel ons direct op +32 (0) 16 73 55 72
(Bereikbaar op werkdagen van 08:00 tot 17:00)
Stel direct je vraag
"*" geeft vereiste velden aan
Onze diensten – méér dan een webshop
Bij Imlab koop je niet zomaar een product – je kiest voor een betrouwbare partner met een team dat voor je klaarstaat.
Geen robots, geen callcenter, maar ervaren specialisten die je helpen.
Onze service omvat:
- Kalibratie van je meetapparatuur
- Onsite installatie
- Herstellingen & onderhoud
Hulp nodig of een service aanvragen? We denken graag met je mee en bieden oplossingen op maat, zodat jij snel verder kan.







