Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Aluminium etui 317-130-600
€53,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Kunststof gewichtenetui 347-130-400
€17,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Handschoen 317-290
€6,60
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Houten gewichtsetui 337-130-200
€87,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Handschoen 317-280
€6,00
Afzonderlijk gewicht, OIML-klasse M2, 5 kg, Knop, roestvrij staal fijn gedraaid (OIML)
| Artikelnummer voor DAkkS-kalibratie | 962-643 |
| Testgewicht OIML klasse | M2 |
| Testgewicht - nominale waarde | 5 kg |
| Toelaatbare tolerantie volgens OIML (+/-) | 800 mg |
| Artikelnummer Etui (hout) | 337-130-200 |
| Artikelnummer Etui (Kunststof) | 347-130-400 |
| Artikelnummer Etui (Aluminium) | 317-130-600 |
| Brutogewicht ca. | 5,0 kg |
| Nettogewicht ca. | 5,0 kg |
| Gevaarlijke goederen | geen gevaarlijk materiaal |
| Luchtwaardig | ja |
| Verzendmethode | Pakketdienst |
| Afmetingen verpakking (B×D×H) | 100×100×165 mm |
| Afmetingen verpakking (breed) | 100 mm |
| Afmetingen verpakking (diep) | 100 mm |
| Afmetingen verpakking (hoogte) | 165 mm |
| Verpakkingsgewicht totaal | 0 g |
| Verpakkingscomponent kunststof | 0 g |
Afzonderlijk gewicht, OIML-klasse M2, 5 kg, Knop, roestvrij staal fijn gedraaid (OIML)
Toebehoren
FAQ
Heb je vragen over dit product of over deze categorie? Op onze FAQ-sectie geven we je antwoord op veelgestelde vragen!
Bekijk de FAQJe kan onze experts altijd bereiken via info@imlab.eu
Of bel ons direct op +32 (0) 16 73 55 72
(Bereikbaar op werkdagen van 08:00 tot 17:00)
Stel direct je vraag
"*" geeft vereiste velden aan
Onze diensten – méér dan een webshop
Bij Imlab koop je niet zomaar een product – je kiest voor een betrouwbare partner met een team dat voor je klaarstaat.
Geen robots, geen callcenter, maar ervaren specialisten die je helpen.
Onze service omvat:
- Kalibratie van je meetapparatuur
- Onsite installatie
- Herstellingen & onderhoud
Hulp nodig of een service aanvragen? We denken graag met je mee en bieden oplossingen op maat, zodat jij snel verder kan.





