Let op: voor de installatiekosten, neem contact met ons op
Door GENIALIS gepatenteerde uitrusting waarmee je je cryogene processen onder druk kan implementeren
Voor een verbeterde bescherming van je producten en levende monsters in droge opslag of opslag onder negatieve temperaturen
De gepatenteerde Cryopulsion® technologie bestaat uit het onder druk cryogeniseren van vloeibare preparaten door deze te oververzadigd te laten raken van opgeloste stikstof in gasvorm, en ze vervolgens druppel per druppel snel te bevriezen in vloeibare stikstof
Dit proces zorgt voor een betere bescherming van je activa tegen oxidatie – ideaal voor bijvoorbeeld cosmetische, nutraceutische of farmaceutische toepassingen
Het zorgt ook voor een betere bescherming van je bevroren of droge levende cellen, met name dankzij de continue vriesdroging
Voor toepassingen in de levensmiddelensector zorgt dit proces voor een uitstekend behoud van onder andere de geur, kleur en smaak van producten of grondstoffen (bijv. groeten en fruit)
| Verwerkt volume | 10 - 250 ml |
| Afmetingen plateau | 55 x 50 cm |
| Hoogte | 100 cm |
| Gebruik | Vloeibare stikstof (zonder energie of gasfles) |
| Type behuizing | Reservoir |
| Min. temperatuur | -200 °C |
| Max. temperatuur | +50 °C |
| Min. druk | 0 bar |
| Max. druk | 6 of 15 bar (afhankelijk van de gekozen optie) |
| Vloeistof | Vloeibare stikstof |
| Gas (externe bron) | Stikstof |
| Materialen in contact met product | Inox 316L |
| Materialen niet in contact met product | Inox 304L |
| Afdichtingen en kunststof onderdelen | PTFE |
| Gewicht | Ongeveer 40 kg |
Let op: voor de installatiekosten, neem contact met ons op
Door GENIALIS gepatenteerde uitrusting waarmee je je cryogene processen onder druk kan implementeren
Voor een verbeterde bescherming van je producten en levende monsters in droge opslag of opslag onder negatieve temperaturen
De gepatenteerde Cryopulsion® technologie bestaat uit het onder druk cryogeniseren van vloeibare preparaten door deze te oververzadigd te laten raken van opgeloste stikstof in gasvorm, en ze vervolgens druppel per druppel snel te bevriezen in vloeibare stikstof
Dit proces zorgt voor een betere bescherming van je activa tegen oxidatie – ideaal voor bijvoorbeeld cosmetische, nutraceutische of farmaceutische toepassingen
Het zorgt ook voor een betere bescherming van je bevroren of droge levende cellen, met name dankzij de continue vriesdroging
Voor toepassingen in de levensmiddelensector zorgt dit proces voor een uitstekend behoud van onder andere de geur, kleur en smaak van producten of grondstoffen (bijv. groeten en fruit)
FAQ
Heb je vragen over dit product of over deze categorie? Op onze FAQ-sectie geven we je antwoord op veelgestelde vragen!
Bekijk de FAQJe kan onze experts altijd bereiken via info@imlab.eu
Of bel ons direct op +32 (0) 16 73 55 72
(Bereikbaar op werkdagen van 08:00 tot 17:00)
Stel direct je vraag
"*" geeft vereiste velden aan
Onze diensten – méér dan een webshop
Bij Imlab koop je niet zomaar een product – je kiest voor een betrouwbare partner met een team dat voor je klaarstaat.
Geen robots, geen callcenter, maar ervaren specialisten die je helpen.
Onze service omvat:
- Kalibratie van je meetapparatuur
- Onsite installatie
- Herstellingen & onderhoud
Hulp nodig of een service aanvragen? We denken graag met je mee en bieden oplossingen op maat, zodat jij snel verder kan.






