Toegevoegd aan je winkelmand!

EXACTA CSF-003RE Afzuigkast
€2.439,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

EXACTA CSF-001RE Afzuigkast
€1.692,00
Foto dient ter indicatie
Filters apart te bestellen
Onderstel niet inbegrepen (verkrijgbaar in optie)
Aantal filtratiemodules: 0 (Externe aansluiting) | Interne breedte: 884 mm | Soort opening: Werkopening voor handen
Afzuigkast met afstoting
Externe afmetingen (B x D x H): 900 x 600 x 820 mm
| Afmetingen binnenkant (B x D x H) | 884 x 584 x 800 mm |
| Aantal filtratiemodules | 0 (Externe aansluiting) |
| Interne breedte | 884 mm |
| Soort opening | Werkopening voor handen |
| Filtratie/afstoting | Afstoting |
| Kleur behuizing | Grijs RAL 7035 |
| Kleur deur(en) | Grijs RAL 7035 |
| Diameter opening | 125 mm |
| Afmetingen buitenkant (B x D x H) | 900 x 600 x 820 mm |
| Brutogewicht | 50 kg |
| Nettogewicht | 30 kg |
| Geschatte levertijd | 6 - 8 weken |
Foto dient ter indicatie
Filters apart te bestellen
Onderstel niet inbegrepen (verkrijgbaar in optie)
Aantal filtratiemodules: 0 (Externe aansluiting) | Interne breedte: 884 mm | Soort opening: Werkopening voor handen
Afzuigkast met afstoting
Externe afmetingen (B x D x H): 900 x 600 x 820 mm
Série
Downloads
Exacta-FT_CSF-002RE-FR.pdf
FAQ
Heb je vragen over dit product of over deze categorie? Op onze FAQ-sectie geven we je antwoord op veelgestelde vragen!
Bekijk de FAQJe kan onze experts altijd bereiken via info@imlab.eu
Of bel ons direct op +32 (0) 16 73 55 72
(Bereikbaar op werkdagen van 08:00 tot 17:00)
Stel direct je vraag
"*" geeft vereiste velden aan
Onze diensten – méér dan een webshop
Bij Imlab koop je niet zomaar een product – je kiest voor een betrouwbare partner met een team dat voor je klaarstaat.
Geen robots, geen callcenter, maar ervaren specialisten die je helpen.
Onze service omvat:
- Kalibratie van je meetapparatuur
- Onsite installatie
- Herstellingen & onderhoud
Hulp nodig of een service aanvragen? We denken graag met je mee en bieden oplossingen op maat, zodat jij snel verder kan.





