Toegevoegd aan je winkelmand!

ASEM BLACK ACTIVA Afzuigkast K4015P
€8.547,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

ASEM BLACK ACTIVA Afzuigkast K4012P
€7.623,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

ASEM BLACK ACTIVA Afzuigkast K4009P
€7.315,00
Foto dient ter indicatie
Filters apart te bestellen
Onderstel niet inbegrepen (verkrijgbaar in optie)
Interne breedte: 1760 mm | Debiet: 1800 m3/h | Voorzijde: Gemotoriseerde schuifdeur | Toepassingen en behandelingen: Chemische producten (vloeistoffen en/of poeders) | Verlichting: 1 LED-lamp 24W | Aantal ventilators: 1
Afzuigkast
Met gemotoriseerde schuifdeur
L 1800 mm
| Soort product | Chemische afzuigkast |
| Toepassingen en behandelingen | Chemische producten (vloeistoffen en/of poeders) |
| Bescherming | Gebruiker |
| Conformiteit | UNI EN 14175-3:2003, 2006/42/CE, 2014/30/UE, CEI EN 61010-1:2010 |
| Constructie | Staalplaat (dikte 12/10e) met epoxyverfcoating - Dubbele achterwand voor uniforme luchtstroom |
| Materiaal voorzijde | Gehard glas (dikte 6 mm) |
| Materiaal zijkanten | Inox |
| Voorzijde | Gemotoriseerde schuifdeur |
| Opening aan de voorzijde | Werkhoogte: 300 - 400 mm, Totale hoogte: 620 mm |
| Kleur | Grijs RAL7035 |
| Helling voorzijde | 0,065 |
| Vermogen | 700 W |
| Debiet | 1800 m3/u |
| Spanning | 220 V |
| Frequentie | 50 Hz |
| Geluidsniveau | < 60 dBA |
| Werkplan | In optie (inox, polypropyleen of monolithisch zandsteen) |
| Verlichting | 1 LED-lamp 24W |
| Intensiteit verlichting | > 800 lux |
| Urenteller | Inbegrepen |
| Stopcontact(en) | In optie |
| Filter(s) | 3 voorfilters klasse G3, andere filters apart te bestellen (mogelijke totale dikte: 150 mm) |
| Aantal filtratiekolommen | 3 |
| Aantal ventilators | 1 |
| Inbegrepen interne uitrusting | 3 Voorfilters klasse G3 - 1 LED-lamp 24W - 1 Werkplan met opvangbak van inox 304, uitneembaar voor reiniging - 2 Interne centrifugaalventilators - 1 Intern IP65-stopcontact type UNEL/Schuko 230 V, 800 W - 2 Aansluitstukken Ø 150 mm - 1 Bedieningspaneel met "soft-touch" membraantoetsenbord - 1 Urenteller - Real-time aflezing van de luchtsnelheid aan de voorzijde (digitaal display, in m/s) - 1 Alarm voor: Snelheid luchtbarrière aan voorzijde onvoldoende, obstructie voorfilters (met eigen LED), geïnstalleerde filters aan vervanging toe, opnieuw opstarten na vervanging (visueel alarm op display), bacteriëndodende UVC-lamp aan vervanging toe, opnieuw opstarten na vervanging (visueel alarm op display) - Automatische regeling van de luchtsnelheid die kan compenseren: opening van de voorzijde, geleidelijke verstopping van de voor-, koolstof- en absoluutfilters, aanwezigheid een of meerdere bedieners door de turbulentie in de werkzone te verminderen, LED-lamp wordt buiten de werkkamer geïnstalleerd |
| Optionele toebehoren | Werkplan van inox, monolitisch zandsteen, polypropyleen, Inox- of polycarbonaat coating aan de binnenzijde, H- of C-vormig onderstel L 1810 x D 750 x H 840 mm, Wasbak of vaten, Frontpaneel voor bediening, Stopcontacten (intern of aan voorzijde), EF-kraan (intern of aan voorzijde) Gaskraan (intern of aan voorzijde) |
| Afmetingen buitenkant | 1805 x 750 x 1500 mm |
| Breedte buitenkant | 1805 mm |
| Diepte buitenkant | 750 mm |
| Hoogte buitenkant | 1500 mm |
| Interne afmetingen | 1760 x 730 x 865 mm |
| Interne breedte | 1760 mm |
| Interne diepte | 730 mm |
| Interne hoogte | 865 mm |
| Brutogewicht | 210 kg |
| Nettogewicht (excl. opties en filters) | 190 kg |
| Douanecode | 84146000 |
| Verpakking | Palet |
| Verpakking met poten | 190 x 85 x 195 cm |
| Verpakking zonder poten | 190 x 85 x 170 cm |
| Origine | Italië |
| Levertijd | 6 - 8 weken |
Foto dient ter indicatie
Filters apart te bestellen
Onderstel niet inbegrepen (verkrijgbaar in optie)
Interne breedte: 1760 mm | Debiet: 1800 m3/h | Voorzijde: Gemotoriseerde schuifdeur | Toepassingen en behandelingen: Chemische producten (vloeistoffen en/of poeders) | Verlichting: 1 LED-lamp 24W | Aantal ventilators: 1
Afzuigkast
Met gemotoriseerde schuifdeur
L 1800 mm
Série
FAQ
Heb je vragen over dit product of over deze categorie? Op onze FAQ-sectie geven we je antwoord op veelgestelde vragen!
Bekijk de FAQJe kan onze experts altijd bereiken via info@imlab.eu
Of bel ons direct op +32 (0) 16 73 55 72
(Bereikbaar op werkdagen van 08:00 tot 17:00)
Stel direct je vraag
"*" geeft vereiste velden aan
Onze diensten – méér dan een webshop
Bij Imlab koop je niet zomaar een product – je kiest voor een betrouwbare partner met een team dat voor je klaarstaat.
Geen robots, geen callcenter, maar ervaren specialisten die je helpen.
Onze service omvat:
- Kalibratie van je meetapparatuur
- Onsite installatie
- Herstellingen & onderhoud
Hulp nodig of een service aanvragen? We denken graag met je mee en bieden oplossingen op maat, zodat jij snel verder kan.





