Toegevoegd aan je winkelmand!

ASEM THREE ACTIVA Microbiologische veiligheidskast K9515
€16.786,00
Microbiologische veiligheidskast
Type III
L 1580 mm
| Soort product | Microbiologische veiligheidskast |
| Toepassingen en behandelingen | Ziekteverwekkende kiemen Klasse III |
| Bescherming | Product en gebruiker |
| Conformiteit | ISO 5 (in overeenkomst met EN 14644-1), EN 12469:2001, UNI EN ISO 14644-1:2016, EN 1822 (absoluutfilters), 2006/42/CE, 2014/30/UE, 61010-1:2010 |
| Constructie | Staalplaat (dikte 15/10e) met epoxyverfcoating |
| Materiaal voorzijde | Gehard glas (dikte 8 mm), met latex handschoenen en 5 afsluithendels met hermetische bevestigingen |
| Materiaal zijkanten | Luchtsluis aan de linkerzijde van het apparaat, met volledig gesloten dubbele deur van gehard glas en veiligheidsblok met sleutel |
| Voorzijde | Hermetisch afgesloten |
| Kleur | Grijs RAL7035 |
| Helling voorzijde | 0,065 |
| Vermogen | 600 W |
| Debiet | 700 - 800 m3/u |
| Spanning | 220 V |
| Frequentie | 50 Hz |
| Geluidsniveau | < 60 dBA |
| Opvangbak | Inox |
| Werkplan | Inox |
| Verlichting | 1 LED-lamp + UV-lamp |
| Intensiteit verlichting | > 800 lux |
| Urenteller | Inbegrepen |
| Stopcontact(en) | 1 inbegrepen, aanvullende in optie |
| Filter(s) | 1 HEPA H14 filter bij de ingang (zijdelings) + 4 ULPA H15 uitlaatfilters (2 voor elke filtratiestap) |
| Aantal filtratiekolommen | 2 |
| Inbegrepen interne uitrusting | 1 HEPA H14 filter bij de ingang (zijdelings) + 4 ULPA H15 uitlaatfilters (2 voor elke filtratiestap) - 1 Inox werkplan - 1 LED-lamp - 1 UV-lamp 20W - 1 Stopcontact 800 W, 230 V 50 Hz - 2 Latex handschoenen - 1 Doorgeefsluis aan de linkerzijde met dubbele poort van gehard glas, volledig gesloten en uitgerust met een sleutelvergrendeling - Afmetingen 300x300x300 mm - 1 Urenteller - 1 Alarm voor: te hoge of te lage luchtsnelheid, glas aan voorzijde niet in juiste positie, verstopping filters (incorrect debiet), slechte werking ventilator - Visuele vooralarmen op het display indien het volgende op korte termijn dient te worden vervangen: einde levensduur UV-lamp, limiet gebruik geïnstalleerde filters bereikt (na 3900 uur werking van de ventilator) |
| Optionele toebehoren | Vast onderstel, Stopcontacten (intern of aan voorzijde), Gaskraan, Vacuümkraan |
| Afmetingen buitenkant | 1580 x 750 x 1660 mm |
| Breedte buitenkant | 1580 mm |
| Diepte buitenkant | 750 mm |
| Hoogte buitenkant | 1660 mm |
| Interne afmetingen | 1140 x 630 x 800 mm |
| Interne breedte | 1140 mm |
| Interne diepte | 630 mm |
| Interne hoogte | 800 mm |
| Brutogewicht | 220 kg |
| Nettogewicht (excl. opties en filters) | 200 kg |
| Douanecode | 84147000 |
| Verpakking | Palet |
| Verpakking met poten | 156 x 85 x 180 cm |
| Verpakking zonder poten | 156 x 85 x 170 cm |
| Origine | Italië |
| Levertijd | 6 - 8 weken |
Microbiologische veiligheidskast
Type III
L 1580 mm
Serie
FAQ
Heb je vragen over dit product of over deze categorie? Op onze FAQ-sectie geven we je antwoord op veelgestelde vragen!
Bekijk de FAQJe kan onze experts altijd bereiken via info@imlab.eu
Of bel ons direct op +32 (0) 16 73 55 72
(Bereikbaar op werkdagen van 08:00 tot 17:00)
Stel direct je vraag
"*" geeft vereiste velden aan
Onze diensten – méér dan een webshop
Bij Imlab koop je niet zomaar een product – je kiest voor een betrouwbare partner met een team dat voor je klaarstaat.
Geen robots, geen callcenter, maar ervaren specialisten die je helpen.
Onze service omvat:
- Kalibratie van je meetapparatuur
- Onsite installatie
- Herstellingen & onderhoud
Hulp nodig of een service aanvragen? We denken graag met je mee en bieden oplossingen op maat, zodat jij snel verder kan.





