Toegevoegd aan je winkelmand!

TRIONYX Luchtrecirculatiebox Labopur - NF X 15-211 H50+
€837,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

TRIONYX Aansluitingskit KRC
€109,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

TRIONYX Actief-koolstoffilter FOR50
€316,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

TRIONYX Ventilatiebox voor verbinding aan buitenkant CDV-A
€478,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

TRIONYX Actief-koolstoffilter CORG51
€301,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

TRIONYX Actief-koolstoffilter ORG50
€266,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

TRIONYX Veiligheidskast ASVM11
€1.709,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

TRIONYX Veiligheidskast A2+2PCA
€2.193,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

TRIONYX Veiligheidskast A3PCA
€1.343,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

TRIONYX Veiligheidskast A2PCA
€1.338,00
Geproduceerd in Europa
Voldoet aan de aanbevelingen voor risicopreventie en veiligheid
Opslag van ontvlambare, bijtende en giftige producten
Ventilatiegaten voor aansluiting op een ventilatiesysteem
Vergrendeling met sleutel
Ventilatie: Luchtinlaat met rooster onderaan de deuren, luchtuitlaat aan de bovenkant
Diameter van de ventilatie (mm): 100
Constructie van de kast: 10/10 staal
Opvangbakken: 1
Kleur van de deuren: wit RAL 9010
PVC oplegplanken in optie
Aantal deuren: 1
PVC opvangbakken in optie
Soort deur(en): schuifdeuren
Gebruik: Bijtende producten, opslag van licht agressieve producten
Sluiting van de deur(en): handmatig
Douanecode: 94032080
Afmetingen tijdens de verzending H x B x D (mm): 2025 x 1200 x 800
| Gebruik | Ontvlambare stoffen; Corrosief materiaal; Giftige stoffen |
| Aantal opbergvakken | 1 |
| Afmetingen binnenkant (B x D x H) | 550 x 475 x 1800 mm |
| Interne breedte | 550 mm |
| Ventilatie | Luchtinlaat met rooster onderaan de deuren |
| Diameter van de ventilatie | 100 mm |
| Aantal deuren | 1 |
| Soort deuren | Schuifdeur |
| Opening van de deuren | Handmatig |
| Opvangbakken | In optie |
| Douanecode | 94032080 |
Geproduceerd in Europa
Voldoet aan de aanbevelingen voor risicopreventie en veiligheid
Opslag van ontvlambare, bijtende en giftige producten
Ventilatiegaten voor aansluiting op een ventilatiesysteem
Vergrendeling met sleutel
Ventilatie: Luchtinlaat met rooster onderaan de deuren, luchtuitlaat aan de bovenkant
Diameter van de ventilatie (mm): 100
Constructie van de kast: 10/10 staal
Opvangbakken: 1
Kleur van de deuren: wit RAL 9010
PVC oplegplanken in optie
Aantal deuren: 1
PVC opvangbakken in optie
Soort deur(en): schuifdeuren
Gebruik: Bijtende producten, opslag van licht agressieve producten
Sluiting van de deur(en): handmatig
Douanecode: 94032080
Afmetingen tijdens de verzending H x B x D (mm): 2025 x 1200 x 800
Toebehoren
Série
FAQ
Heb je vragen over dit product of over deze categorie? Op onze FAQ-sectie geven we je antwoord op veelgestelde vragen!
Bekijk de FAQJe kan onze experts altijd bereiken via info@imlab.eu
Of bel ons direct op +32 (0) 16 73 55 72
(Bereikbaar op werkdagen van 08:00 tot 17:00)
Stel direct je vraag
"*" geeft vereiste velden aan
Onze diensten – méér dan een webshop
Bij Imlab koop je niet zomaar een product – je kiest voor een betrouwbare partner met een team dat voor je klaarstaat.
Geen robots, geen callcenter, maar ervaren specialisten die je helpen.
Onze service omvat:
- Kalibratie van je meetapparatuur
- Onsite installatie
- Herstellingen & onderhoud
Hulp nodig of een service aanvragen? We denken graag met je mee en bieden oplossingen op maat, zodat jij snel verder kan.










