Toegevoegd aan je winkelmand!

Thermo Scientific Zeefgaas legplaat 333948
€401,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

Thermo Scientific Deur met scharnier aan linkerzijde LHDOOR
€482,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

Thermo Scientific Waterreservoir 5 L 333267G01
€354,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

Thermo Scientific Automatische deurvergrendeling AUTOLOCK
€308,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

Thermo Scientific Versterkte inox legplaat 333950
€739,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

Thermo Scientific Lichtmodule Plant 333980G01
€3.331,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

Thermo Scientific Legplaat voor schudder SHAKERSH
€3.126,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

Thermo Scientific Externe waterverbinding EXTWATER
€533,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

Thermo Scientific Geperforeerde inox legplaat 333946
€496,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

Thermo Scientific Lichtmodule ICH 333979G01
€3.383,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

Thermo Scientific Incubation chamber, Glazen deur EIG750
€16.536,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

Thermo Scientific Light chamber, Solide deur ELS750
€24.088,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

Thermo Scientific Stability chamber, Solide deur ESS750
€21.721,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

Thermo Scientific Stability chamber, Glazen deur ESG750
€21.735,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

Thermo Scientific Light chamber, Glazen deur ELG750
€23.370,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

Thermo Scientific Incubation chamber, Solide deur EIS750
€16.545,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

Thermo Scientific CO2 chamber, Solide deur ECS750
€24.563,00
De Heratherm CO₂ Chambers beschikken over een breed CO2-bereik tot 20% v/v met stappen van 1%
Hierdoor zijn ze ideaal voor celgroei en toepassingen waarbij een gecontroleerde incubatieomgeving essentieel is
Deze incubators zijn beschikbaar met een solide of een glazen deur. Ook een opening aan de linkerkant is mogelijk (in optie)
Temperatuurbereik: 0 – 45 °C
Relatieve vochtigheid: 10 – 90 %
CO₂-bereik: 0 – 20 % v/v
Geavanceerde procesbescherming met alarmfuncties en datalogging
Energiezuinig en onderhoudsvriendelijk dankzij Peltier-technologie en efficiënte bevochtiging
Ideaal voor: celkweek, biotechnologisch onderzoek en incubatie van gevoelige biologische monsters
| Capaciteit | 750 L |
| Vermogen | 1.400 W |
| Temperatuurbereik | 15 - 45°C (met CO2), 5 - 60°C (zonder CO2) |
| Temperatuurresolutie | 0,1°C |
| Uniformiteit temperatuur | ≤ ±0.5°C @ 20°C tot 37°C |
| Stabiliteit Temperatuur | ≤ ±0.1°C @ 20°C tot 37°C |
| Vochtigheidsbereik | 10 - 90% RH |
| Resolutie vochtigheid | 0.1% RH |
| Interne afmetingen | 630 x 840 x 1.450 mm |
| Soorten alarm | Hoorbaar en zichtbaar |
| Aantal legplaten | 3 |
| Capaciteit legplaat | 30 kg |
| Model deur | Glas |
| Materiaal legplaat | Inox (304/1.4301) |
| Gegevensuitvoer | USB, Thermo Cloud via OPC UA |
| Weergave | 7" interface met aanraakscherm |
| Aantal wieltjes | 4 |
| Programmeerbaarheid | Temperatuur, Relatieve vochtigheid, CO2-verhoging |
| Garantie | 24 maanden |
De Heratherm CO₂ Chambers beschikken over een breed CO2-bereik tot 20% v/v met stappen van 1%
Hierdoor zijn ze ideaal voor celgroei en toepassingen waarbij een gecontroleerde incubatieomgeving essentieel is
Deze incubators zijn beschikbaar met een solide of een glazen deur. Ook een opening aan de linkerkant is mogelijk (in optie)
Temperatuurbereik: 0 – 45 °C
Relatieve vochtigheid: 10 – 90 %
CO₂-bereik: 0 – 20 % v/v
Geavanceerde procesbescherming met alarmfuncties en datalogging
Energiezuinig en onderhoudsvriendelijk dankzij Peltier-technologie en efficiënte bevochtiging
Ideaal voor: celkweek, biotechnologisch onderzoek en incubatie van gevoelige biologische monsters
Toebehoren
Serie
FAQ
Heb je vragen over dit product of over deze categorie? Op onze FAQ-sectie geven we je antwoord op veelgestelde vragen!
Bekijk de FAQJe kan onze experts altijd bereiken via info@imlab.eu
Of bel ons direct op +32 (0) 16 73 55 72
(Bereikbaar op werkdagen van 08:00 tot 17:00)
Stel direct je vraag
"*" geeft vereiste velden aan
Onze diensten – méér dan een webshop
Bij Imlab koop je niet zomaar een product – je kiest voor een betrouwbare partner met een team dat voor je klaarstaat.
Geen robots, geen callcenter, maar ervaren specialisten die je helpen.
Onze service omvat:
- Kalibratie van je meetapparatuur
- Onsite installatie
- Herstellingen & onderhoud
Hulp nodig of een service aanvragen? We denken graag met je mee en bieden oplossingen op maat, zodat jij snel verder kan.








