Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Sterke klem 281-892
€30,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Veerbalans 281-890
€87,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Veerbalans 281-151-002
€12,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Haak 281-151-001
€11,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Indicatieschuif 281-051-001
€8,00
Draadklem met clip-oog voor veerbalansen (tot 3000 g)
Materiaal: Edelstaal
| Artikelnummer voor fabriekskalibratie | 961-100 |
| Materiaal behuizing | aluminium |
| Afmetingen compleet gemonteerd (B×D×H) | 60×20×10 mm |
| Brutogewicht ca. | 0,05 kg |
| Nettogewicht ca. | 0,05 kg |
| Gevaarlijke goederen | geen gevaarlijk materiaal |
| Luchtwaardig | ja |
| Verzendmethode | Pakketdienst |
| Afmetingen verpakking (B×D×H) | 75×20×15 mm |
| Afmetingen verpakking (breed) | 75 mm |
| Afmetingen verpakking (diep) | 20 mm |
| Afmetingen verpakking (hoogte) | 15 mm |
| Verpakkingsgewicht totaal | 37 g |
| Verpakkingscomponent kunststof | 37 g |
Draadklem met clip-oog voor veerbalansen (tot 3000 g)
Materiaal: Edelstaal
Serie
Downloads
TD_281-893_nl.pdf
FAQ
Heb je vragen over dit product of over deze categorie? Op onze FAQ-sectie geven we je antwoord op veelgestelde vragen!
Je kan onze experts altijd bereiken via info@imlab.eu
Of bel ons direct op +32 (0) 16 73 55 72
(Bereikbaar op werkdagen van 08:00 tot 17:00)
Stel direct je vraag
"*" geeft vereiste velden aan
Onze diensten – méér dan een webshop
Bij Imlab koop je niet zomaar een product – je kiest voor een betrouwbare partner met een team dat voor je klaarstaat.
Geen robots, geen callcenter, maar ervaren specialisten die je helpen.
Onze service omvat:
- Kalibratie van je meetapparatuur
- Onsite installatie
- Herstellingen & onderhoud
Hulp nodig of een service aanvragen? We denken graag met je mee en bieden oplossingen op maat, zodat jij snel verder kan.





