Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Huls AFM 01
€18,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Huls AFM 02
€18,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Schroefdraad AFM 08
€18,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Schroefdraad AFM 20
€18,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Adapter AFM 14
€18,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Adapter AFM 22
€18,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Huls AFM 13
€18,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Huls AFM 03
€22,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Haak ac 491
€21,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Haak AC 49
€21,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Houder AC 47
€95,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Houder AC 46
€90,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Houder AC 45
€135,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Standaard opzetelementen AC 430
€55,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Standaard opzetelementen AC 43
€61,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Standaard opzetstuk met kleine klem AC 22R
€79,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Klem AC 18R
€85,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Klem AC 18
€156,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Opzetstuk met lange klem AC 17R
€79,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Opzetstuk met lange klem AC 17
€135,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Standaard opzetstuk met kleine klem AC 14R
€39,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Standaard opzetstuk met kleine klem AC 14
€66,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Klem AC 12R
€50,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Klem AC 12
€95,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Klem AC 03R
€76,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Klem AC 03
€151,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Edelstalen kogelkop AC 02
€65,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Klem AC 01R
€72,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Klem AC 01
€138,00
Standaard opzetelement met kleine klauwen voor trek- en scheurtests tot 500 N, breedte 22 mm, spanwijdte 4 mm, schroefdraad: M6
Omvang van de levering 2 stuks
Houd er bij de afzonderlijke bestelling van klemmen rekening mee dat voor sommige klemmen adapterstukken nodig zijn. Als u ons laat weten met welk toestel de klem moet worden gebruikt, zorgen wij voor de levering van de passende adapterstukken.
| Materiaal behuizing | metaal |
| Afmetingen compleet gemonteerd (B×D×H) | 60×38×31 mm |
| Brutogewicht ca. | 0,25 kg |
| Nettogewicht ca. | 0,25 kg |
| Gevaarlijke goederen | geen gevaarlijk materiaal |
| Luchtwaardig | ja |
| Verzendmethode | Pakketdienst |
| Afmetingen verpakking (B×D×H) | 150×100×10 mm |
| Afmetingen verpakking (breed) | 150 mm |
| Afmetingen verpakking (diep) | 100 mm |
| Afmetingen verpakking (hoogte) | 10 mm |
| Verpakkingsgewicht totaal | 10 g |
| Verpakkingscomponent kunststof | 10 g |
Standaard opzetelement met kleine klauwen voor trek- en scheurtests tot 500 N, breedte 22 mm, spanwijdte 4 mm, schroefdraad: M6
Omvang van de levering 2 stuks
Houd er bij de afzonderlijke bestelling van klemmen rekening mee dat voor sommige klemmen adapterstukken nodig zijn. Als u ons laat weten met welk toestel de klem moet worden gebruikt, zorgen wij voor de levering van de passende adapterstukken.
Toebehoren
Série
Downloads
TD_AC-22_nl.pdf
FAQ
Heb je vragen over dit product of over deze categorie? Op onze FAQ-sectie geven we je antwoord op veelgestelde vragen!
Je kan onze experts altijd bereiken via info@imlab.eu
Of bel ons direct op +32 (0) 16 73 55 72
(Bereikbaar op werkdagen van 08:00 tot 17:00)
Stel direct je vraag
"*" geeft vereiste velden aan
Onze diensten – méér dan een webshop
Bij Imlab koop je niet zomaar een product – je kiest voor een betrouwbare partner met een team dat voor je klaarstaat.
Geen robots, geen callcenter, maar ervaren specialisten die je helpen.
Onze service omvat:
- Kalibratie van je meetapparatuur
- Onsite installatie
- Herstellingen & onderhoud
Hulp nodig of een service aanvragen? We denken graag met je mee en bieden oplossingen op maat, zodat jij snel verder kan.





