Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Scharnierkop CE RR8
€49,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Scharnierkop CE RR24
€165,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Scharnierkop CE RR20
€135,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Scharnierkop CE RR12
€70,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Scharnierkop CE RR10
€60,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Stelvoet CE RQ12
€31,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Scharnierkop CE R8
€19,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Scharnierkop CE R24
€109,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Scharnierkop CE R20
€87,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Scharnierkop CE R16
€67,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Scharnierkop CE R12
€44,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Scharnierkop CE R10
€21,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Hoekweegschaal CE P4022
€195,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Hoekweegschaal CE P40210
€510,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Afstand voor shear-beam-weegcel CE P3015
€10,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Afstand voor shear-beam-weegcel CE P3012
€9,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Afstand voor shear-beam-weegcel CE P30110
€27,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Hoekweegschaal CE P244022
€125,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Hoekweegschaal CE P244021
€720,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Hoekweegschaal CE P244012
€115,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Hoekweegschaal CE P244011
€600,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Stelvoet CE P2024
€113,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Stelvoet CE P2018
€38,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Stelvoet CE P2012
€27,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Montagekit CE P14150
€730,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

SAUTER Drukstuk CE P10350
€92,00
Scharnierkop met M16-schroefdraad, roestvrij staal, alleen passend voor modellen met nominale belasting 1500–2000 kg
| Brutogewicht ca. | 0,15 kg |
| Nettogewicht ca. | 0,10 kg |
| Gevaarlijke goederen | geen gevaarlijk materiaal |
| Luchtwaardig | ja |
| Verzendmethode | Pakketdienst |
| Afmetingen verpakking (B×D×H) | 120×100×80 mm |
| Afmetingen verpakking (breed) | 120 mm |
| Afmetingen verpakking (diep) | 100 mm |
| Afmetingen verpakking (hoogte) | 80 mm |
| Verpakkingsgewicht totaal | 50 g |
Scharnierkop met M16-schroefdraad, roestvrij staal, alleen passend voor modellen met nominale belasting 1500–2000 kg
Série
Downloads
TD_CE-RR16_nl.pdf
FAQ
Heb je vragen over dit product of over deze categorie? Op onze FAQ-sectie geven we je antwoord op veelgestelde vragen!
Je kan onze experts altijd bereiken via info@imlab.eu
Of bel ons direct op +32 (0) 16 73 55 72
(Bereikbaar op werkdagen van 08:00 tot 17:00)
Stel direct je vraag
"*" geeft vereiste velden aan
Onze diensten – méér dan een webshop
Bij Imlab koop je niet zomaar een product – je kiest voor een betrouwbare partner met een team dat voor je klaarstaat.
Geen robots, geen callcenter, maar ervaren specialisten die je helpen.
Onze service omvat:
- Kalibratie van je meetapparatuur
- Onsite installatie
- Herstellingen & onderhoud
Hulp nodig of een service aanvragen? We denken graag met je mee en bieden oplossingen op maat, zodat jij snel verder kan.





