Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN USB 2.0-kabel DBS-A04
€28,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Stofhoes DBS-A03S05
€55,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Stofhoes DBS-A03
€35,00
Temperatuurkalibratieset bestaande uit meetsensor en afleeseenheid
| Materiaal behuizing | ABS-kunststof |
| Eenheden | °C; °F |
| Batterij | 2×1.5 V AAA |
| Batterij oplaadtijd | 400 h |
| Brutogewicht ca. | 0,25 kg |
| Nettogewicht ca. | 0,25 kg |
| Gevaarlijke goederen | automatische aanwijzing niet mogelijk |
| Verzendmethode | Pakketdienst |
| Afmetingen verpakking (B×D×H) | 290×190×50 mm |
| Afmetingen verpakking (breed) | 290 mm |
| Afmetingen verpakking (diep) | 190 mm |
| Afmetingen verpakking (hoogte) | 50 mm |
| Verpakkingsgewicht totaal | 15 g |
| Verpakkingscomponent karton | 7,5 g |
| Verpakkingscomponent kunststof | 7,5 g |
| Temperatuur [Min] (°C) | -50 °C |
| Temperatuur [Max] (°C) | 300 °C |
Temperatuurkalibratieset bestaande uit meetsensor en afleeseenheid
Série
Downloads
TD_DBS-A01._nl.pdf
FAQ
Heb je vragen over dit product of over deze categorie? Op onze FAQ-sectie geven we je antwoord op veelgestelde vragen!
Je kan onze experts altijd bereiken via info@imlab.eu
Of bel ons direct op +32 (0) 16 73 55 72
(Bereikbaar op werkdagen van 08:00 tot 17:00)
Stel direct je vraag
"*" geeft vereiste velden aan
Onze diensten – méér dan een webshop
Bij Imlab koop je niet zomaar een product – je kiest voor een betrouwbare partner met een team dat voor je klaarstaat.
Geen robots, geen callcenter, maar ervaren specialisten die je helpen.
Onze service omvat:
- Kalibratie van je meetapparatuur
- Onsite installatie
- Herstellingen & onderhoud
Hulp nodig of een service aanvragen? We denken graag met je mee en bieden oplossingen op maat, zodat jij snel verder kan.










