Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Papierrollen RFS-A10
€43,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Papierrollen RFS-A01
€32,00
Tarraschaal
Van edelstaal, makkelijk en hygiënisch te reinigen
Ideaal voor het wegen van kleine, losse onderdelen, groente en fruit enz.
Afmetingen B×D×H 400×300×45 mm
Nettogewicht ca. 0,60 kg
| Linearisatie | ± |
| Brutogewicht ca. | 0,70 kg |
| Nettogewicht ca. | 0,60 kg |
| Gevaarlijke goederen | geen gevaarlijk materiaal |
| Luchtwaardig | ja |
| Verzendmethode | Pakketdienst |
| Afmetingen verpakking (B×D×H) | 405×305×55 mm |
| Afmetingen verpakking (breed) | 405 mm |
| Afmetingen verpakking (diep) | 305 mm |
| Afmetingen verpakking (hoogte) | 55 mm |
| Verpakkingsgewicht totaal | 129 g |
| Verpakkingscomponent papier | 100 g |
| Verpakkingscomponent karton | 0 g |
| Verpakkingscomponent kunststof | 93 g |
| Verpakkingscomponent piepschuim | 0 g |
| Verpakkingscomponent glas | 0 g |
| Verpakkingscomponent hout | 0 g |
| Verpakkingscomponent metaal | 0 g |
| Verpakkingscomponent schuim | 0 g |
Tarraschaal
Van edelstaal, makkelijk en hygiënisch te reinigen
Ideaal voor het wegen van kleine, losse onderdelen, groente en fruit enz.
Afmetingen B×D×H 400×300×45 mm
Nettogewicht ca. 0,60 kg
Série
Downloads
TD_RFS-A02_nl.pdf
FAQ
Heb je vragen over dit product of over deze categorie? Op onze FAQ-sectie geven we je antwoord op veelgestelde vragen!
Je kan onze experts altijd bereiken via info@imlab.eu
Of bel ons direct op +32 (0) 16 73 55 72
(Bereikbaar op werkdagen van 08:00 tot 17:00)
Stel direct je vraag
"*" geeft vereiste velden aan
Onze diensten – méér dan een webshop
Bij Imlab koop je niet zomaar een product – je kiest voor een betrouwbare partner met een team dat voor je klaarstaat.
Geen robots, geen callcenter, maar ervaren specialisten die je helpen.
Onze service omvat:
- Kalibratie van je meetapparatuur
- Onsite installatie
- Herstellingen & onderhoud
Hulp nodig of een service aanvragen? We denken graag met je mee en bieden oplossingen op maat, zodat jij snel verder kan.






