Tarraschaal met Draagarm
Tarraschaal met Draagarm Van edelstaal. Ideaal voor het wegen van los materiaal, groente, fruit enz. Maximaal draagvermogen 30 kg. Tarraschaal afneembaar, daardoor makkelijk en hygiënisch te reinigen.
Passend voor modellen KERN CH 15K20, HCB 20K10, HCN 20K50IP, HDB-N, HDB-XL
Afmetingen tarraschaal, ∅/H 160×40 mm (innen), 160×40 mm (buiten)
Beugel, B×D×H 290×240×300 mm 290×240×340 mm (incl. tarraschaal)
Nettogewicht compleet ca. 500 g
| Afmetingen compleet gemonteerd (B×D×H) | 290×240×340 mm |
| Brutogewicht ca. | 0,70 kg |
| Nettogewicht ca. | 0,50 kg |
| Gevaarlijke goederen | geen gevaarlijk materiaal |
| Luchtwaardig | ja |
| Verzendmethode | Pakketdienst |
| Afmetingen verpakking (B×D×H) | 330×300×70 mm |
| Afmetingen verpakking (breed) | 330 mm |
| Afmetingen verpakking (diep) | 300 mm |
| Afmetingen verpakking (hoogte) | 70 mm |
| Verpakkingsgewicht totaal | 230 g |
| Verpakkingscomponent karton | 115 g |
| Verpakkingscomponent kunststof | 115 g |
Tarraschaal met Draagarm
Tarraschaal met Draagarm Van edelstaal. Ideaal voor het wegen van los materiaal, groente, fruit enz. Maximaal draagvermogen 30 kg. Tarraschaal afneembaar, daardoor makkelijk en hygiënisch te reinigen.
Passend voor modellen KERN CH 15K20, HCB 20K10, HCN 20K50IP, HDB-N, HDB-XL
Afmetingen tarraschaal, ∅/H 160×40 mm (innen), 160×40 mm (buiten)
Beugel, B×D×H 290×240×300 mm 290×240×340 mm (incl. tarraschaal)
Nettogewicht compleet ca. 500 g
Downloads
TD_CH-A01N_nl.pdf
FAQ
Heb je vragen over dit product of over deze categorie? Op onze FAQ-sectie geven we je antwoord op veelgestelde vragen!
Je kan onze experts altijd bereiken via info@imlab.eu
Of bel ons direct op +32 (0) 16 73 55 72
(Bereikbaar op werkdagen van 08:00 tot 17:00)
Stel direct je vraag
"*" geeft vereiste velden aan
Onze diensten – méér dan een webshop
Bij Imlab koop je niet zomaar een product – je kiest voor een betrouwbare partner met een team dat voor je klaarstaat.
Geen robots, geen callcenter, maar ervaren specialisten die je helpen.
Onze service omvat:
- Kalibratie van je meetapparatuur
- Onsite installatie
- Herstellingen & onderhoud
Hulp nodig of een service aanvragen? We denken graag met je mee en bieden oplossingen op maat, zodat jij snel verder kan.





