Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Stofhoes YBA-A23S05
€55,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Stofhoes YBA-A23
€35,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Stofhoes YBA-A13S05
€55,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Stofhoes YBA-A13
€35,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Stofhoes YBA-A11S05
€55,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Stofhoes YBA-A11
€35,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Stofhoes
€55,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Stofhoes YBA-A18
€35,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Stofhoes YBA-A14
€35,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Beschermhoes YBA-A12S05
€55,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Stofhoes YBA-A12
€35,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Stofhoes YBA-A10S05
€55,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Stofhoes YBA-A10
€35,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Stofhoes YBA-A21
€35,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Stofhoes YBA-A21S05
€55,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Stofhoes YBA-A06S05
€55,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Stofhoes YBA-A06
€35,00
Omvang van de levering 5 stuks
Stofhoes
| Brutogewicht ca. | 0,10 kg |
| Nettogewicht ca. | 0,10 kg |
| Gevaarlijke goederen | geen gevaarlijk materiaal |
| Luchtwaardig | ja |
| Verzendmethode | Pakketdienst |
| Afmetingen verpakking (B×D×H) | 270×320×60 mm |
| Afmetingen verpakking (breed) | 270 mm |
| Afmetingen verpakking (diep) | 320 mm |
| Afmetingen verpakking (hoogte) | 60 mm |
| Verpakkingsgewicht totaal | 25 g |
| Verpakkingscomponent kunststof | 25 g |
Omvang van de levering 5 stuks
Stofhoes
Série
Downloads
TD_YBA-A14S05_en.pdf
FAQ
Heb je vragen over dit product of over deze categorie? Op onze FAQ-sectie geven we je antwoord op veelgestelde vragen!
Je kan onze experts altijd bereiken via info@imlab.eu
Of bel ons direct op +32 (0) 16 73 55 72
(Bereikbaar op werkdagen van 08:00 tot 17:00)
Stel direct je vraag
"*" geeft vereiste velden aan
Onze diensten – méér dan een webshop
Bij Imlab koop je niet zomaar een product – je kiest voor een betrouwbare partner met een team dat voor je klaarstaat.
Geen robots, geen callcenter, maar ervaren specialisten die je helpen.
Onze service omvat:
- Kalibratie van je meetapparatuur
- Onsite installatie
- Herstellingen & onderhoud
Hulp nodig of een service aanvragen? We denken graag met je mee en bieden oplossingen op maat, zodat jij snel verder kan.





