Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN DAkkS Kalibratie certificaat 962-335V
€184,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Set voor de dichtheidsbepaling YDB-05
€300,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Set voor de dichtheidsbepaling YDB-04
€27,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Set voor de dichtheidsbepaling YDB-03
€380,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Set voor de dichtheidsbepaling YDB-02
€470,00
Set voor dichtheidsbepalingen van vloeistoffen en vaste stoffen met een dichtheid ≤/≥ = 1
Set voor dichtheidsbepalingen van vloeistoffen en vaste stoffen met een dichtheid ≤/≥
Bij de levering inbegrepen: weegplateau, glazen beker, monterhouder, zinklichaam
Past voor precisieweegschaa KERN EMB 200-3V
| Brutogewicht ca. | 0,65 kg |
| Nettogewicht ca. | 0,30 kg |
| Gevaarlijke goederen | geen gevaarlijk materiaal |
| Luchtwaardig | ja |
| Verzendmethode | Pakketdienst |
| Afmetingen verpakking (B×D×H) | 195×240×150 mm |
| Afmetingen verpakking (breed) | 195 mm |
| Afmetingen verpakking (diep) | 240 mm |
| Afmetingen verpakking (hoogte) | 150 mm |
| Verpakkingsgewicht totaal | 330 g |
| Verpakkingscomponent karton | 165 g |
| Verpakkingscomponent kunststof | 165 g |
Set voor dichtheidsbepalingen van vloeistoffen en vaste stoffen met een dichtheid ≤/≥ = 1
Set voor dichtheidsbepalingen van vloeistoffen en vaste stoffen met een dichtheid ≤/≥
Bij de levering inbegrepen: weegplateau, glazen beker, monterhouder, zinklichaam
Past voor precisieweegschaa KERN EMB 200-3V
Toebehoren
Série
FAQ
Heb je vragen over dit product of over deze categorie? Op onze FAQ-sectie geven we je antwoord op veelgestelde vragen!
Je kan onze experts altijd bereiken via info@imlab.eu
Of bel ons direct op +32 (0) 16 73 55 72
(Bereikbaar op werkdagen van 08:00 tot 17:00)
Stel direct je vraag
"*" geeft vereiste velden aan
Onze diensten – méér dan een webshop
Bij Imlab koop je niet zomaar een product – je kiest voor een betrouwbare partner met een team dat voor je klaarstaat.
Geen robots, geen callcenter, maar ervaren specialisten die je helpen.
Onze service omvat:
- Kalibratie van je meetapparatuur
- Onsite installatie
- Herstellingen & onderhoud
Hulp nodig of een service aanvragen? We denken graag met je mee en bieden oplossingen op maat, zodat jij snel verder kan.






