Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN BalanceConnection Standard SCD-4.0-DLS05
€990,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Haak voor weging onder het weegplateau FEJ-A06
€240,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Statief FEJ-A05
€250,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Stofhoes FEJ-A02S05
€55,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Stofhoes FEJ-A02
€35,00
Relaisuitgang met 5 uitgangen voor wegingen in 3 tolerantiebereiken
| Brutogewicht ca. | 0,40 kg |
| Nettogewicht ca. | 0,35 kg |
| Gevaarlijke goederen | geen gevaarlijk materiaal |
| Luchtwaardig | ja |
| Verzendmethode | Pakketdienst |
| Afmetingen verpakking (B×D×H) | 220×270×50 mm |
| Afmetingen verpakking (breed) | 220 mm |
| Afmetingen verpakking (diep) | 270 mm |
| Afmetingen verpakking (hoogte) | 50 mm |
| Verpakkingsgewicht totaal | 40 g |
| Verpakkingscomponent karton | 20 g |
| Verpakkingscomponent kunststof | 40 g |
Relaisuitgang met 5 uitgangen voor wegingen in 3 tolerantiebereiken
Toebehoren
Serie
FAQ
Heb je vragen over dit product of over deze categorie? Op onze FAQ-sectie geven we je antwoord op veelgestelde vragen!
Je kan onze experts altijd bereiken via info@imlab.eu
Of bel ons direct op +32 (0) 16 73 55 72
(Bereikbaar op werkdagen van 08:00 tot 17:00)
Stel direct je vraag
"*" geeft vereiste velden aan
Onze diensten – méér dan een webshop
Bij Imlab koop je niet zomaar een product – je kiest voor een betrouwbare partner met een team dat voor je klaarstaat.
Geen robots, geen callcenter, maar ervaren specialisten die je helpen.
Onze service omvat:
- Kalibratie van je meetapparatuur
- Onsite installatie
- Herstellingen & onderhoud
Hulp nodig of een service aanvragen? We denken graag met je mee en bieden oplossingen op maat, zodat jij snel verder kan.






