Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN POM-gewichtenetui 317-150-700
€810,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN POM-gewichtenetui 317-140-700
€670,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN POM-gewichtenetui 317-130-700
€495,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN POM-gewichtenetui 317-120-700
€215,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN POM-gewichtenetui 317-110-700
€185,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN POM-gewichtenetui 317-090-700
€139,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN POM-gewichtenetui 317-080-700
€101,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN POM-gewichtenetui 317-070-700
€91,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN POM-gewichtenetui 317-060-700
€91,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN POM-gewichtenetui 317-050-700
€91,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN POM-gewichtenetui 317-030-700
€91,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN POM-gewichtenetui 317-020-700
€91,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN POM-gewichtenetui 317-010-700
€91,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN POM-gewichtenetui 317-009-700
€91,00
POM etui voor afzonderlijke gewichten (Knopvormig/compactvormig, 10 g)
Cleanroomfoedraal van polyoxymethyleen
Zeer geschikt voor gebruik in de farmaceutische industrie
Foedraal kan worden gedesinfecteerd
Hittebestendig materiaal
Ongevoerd
| Brutogewicht ca. | 0,20 kg |
| Nettogewicht ca. | 0,20 kg |
| Gevaarlijke goederen | geen gevaarlijk materiaal |
| Luchtwaardig | Ja, zonder beperkingen |
| Verzendmethode | Pakketdienst |
| Afmetingen verpakking (B×D×H) | 48×48×50 mm |
| Afmetingen verpakking (breed) | 48 mm |
| Afmetingen verpakking (diep) | 48 mm |
| Afmetingen verpakking (hoogte) | 50 mm |
| EAN-Nummer | 4045761481138 |
| Goederencode | 84239090 |
| Land van oorsprong | DE |
POM etui voor afzonderlijke gewichten (Knopvormig/compactvormig, 10 g)
Cleanroomfoedraal van polyoxymethyleen
Zeer geschikt voor gebruik in de farmaceutische industrie
Foedraal kan worden gedesinfecteerd
Hittebestendig materiaal
Ongevoerd
Série
Downloads
kern-317-040-700-technische-fiche-nl.pdf
FAQ
Heb je vragen over dit product of over deze categorie? Op onze FAQ-sectie geven we je antwoord op veelgestelde vragen!
Je kan onze experts altijd bereiken via info@imlab.eu
Of bel ons direct op +32 (0) 16 73 55 72
(Bereikbaar op werkdagen van 08:00 tot 17:00)
Stel direct je vraag
"*" geeft vereiste velden aan
Onze diensten – méér dan een webshop
Bij Imlab koop je niet zomaar een product – je kiest voor een betrouwbare partner met een team dat voor je klaarstaat.
Geen robots, geen callcenter, maar ervaren specialisten die je helpen.
Onze service omvat:
- Kalibratie van je meetapparatuur
- Onsite installatie
- Herstellingen & onderhoud
Hulp nodig of een service aanvragen? We denken graag met je mee en bieden oplossingen op maat, zodat jij snel verder kan.






