Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Pincet 315-276
€66,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Pincet 315-275
€41,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Pincet 315-274
€36,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Pincet 315-273
€32,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Pincet 315-248
€36,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Pincet 315-247
€4,10
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Pincet 315-246
€4,10
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Pincet 315-243
€18,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Pincet 315-242
€5,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Etui voor gewichten 315-090-100
€550,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Etui voor gewichten 315-080-100
€520,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Etui voor gewichten 315-070-100
€385,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Etui voor gewichten 315-060-100
€340,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Aluminium etui 315-040-600
€138,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Etui voor gewichten 315-040-100
€235,00
Pincet voor het veilig grijpen van kleine testgewichten
Pincet voor het veilig grijpen van kleine testgewichten. Materiaal: edelstaal met siliconen punten. Lengte: 250 mm
Geschikt voor gewichten met gewichtswaarde 500 g – 2 kg van de klassen E1 – M3
| Brutogewicht ca. | 0,10 kg |
| Nettogewicht ca. | 0,10 kg |
| Gevaarlijke goederen | geen gevaarlijk materiaal |
| Luchtwaardig | ja |
| Verzendmethode | Pakketdienst |
| Afmetingen verpakking (B×D×H) | 250×15×15 mm |
| Afmetingen verpakking (breed) | 250 mm |
| Afmetingen verpakking (diep) | 15 mm |
| Afmetingen verpakking (hoogte) | 15 mm |
| Verpakkingsgewicht totaal | 0 g |
| Verpakkingscomponent kunststof | 0 g |
Pincet voor het veilig grijpen van kleine testgewichten
Pincet voor het veilig grijpen van kleine testgewichten. Materiaal: edelstaal met siliconen punten. Lengte: 250 mm
Geschikt voor gewichten met gewichtswaarde 500 g – 2 kg van de klassen E1 – M3
Série
Downloads
TD_315-245_nl.pdf
FAQ
Heb je vragen over dit product of over deze categorie? Op onze FAQ-sectie geven we je antwoord op veelgestelde vragen!
Je kan onze experts altijd bereiken via info@imlab.eu
Of bel ons direct op +32 (0) 16 73 55 72
(Bereikbaar op werkdagen van 08:00 tot 17:00)
Stel direct je vraag
"*" geeft vereiste velden aan
Onze diensten – méér dan een webshop
Bij Imlab koop je niet zomaar een product – je kiest voor een betrouwbare partner met een team dat voor je klaarstaat.
Geen robots, geen callcenter, maar ervaren specialisten die je helpen.
Onze service omvat:
- Kalibratie van je meetapparatuur
- Onsite installatie
- Herstellingen & onderhoud
Hulp nodig of een service aanvragen? We denken graag met je mee en bieden oplossingen op maat, zodat jij snel verder kan.





