Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Papierrollen YKE-A03
€32,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Stekkeradapter YKA-14
€83,00
Rol met etiketten voor KERN YKE-01, 73×61 mm, 100 etiketten
| Brutogewicht ca. | 0,15 kg |
| Nettogewicht ca. | 0,15 kg |
| Gevaarlijke goederen | geen gevaarlijk materiaal |
| Luchtwaardig | ja |
| Verzendmethode | Pakketdienst |
| Afmetingen verpakking (B×D×H) | 30×30×30 mm |
| Afmetingen verpakking (breed) | 30 mm |
| Afmetingen verpakking (diep) | 30 mm |
| Afmetingen verpakking (hoogte) | 30 mm |
| Verpakkingsgewicht totaal | 35 g |
| Verpakkingscomponent karton | 17,5 g |
| Verpakkingscomponent kunststof | 17,5 g |
Rol met etiketten voor KERN YKE-01, 73×61 mm, 100 etiketten
Série
Downloads
TD_YKE-A02_nl.pdf
FAQ
Heb je vragen over dit product of over deze categorie? Op onze FAQ-sectie geven we je antwoord op veelgestelde vragen!
Je kan onze experts altijd bereiken via info@imlab.eu
Of bel ons direct op +32 (0) 16 73 55 72
(Bereikbaar op werkdagen van 08:00 tot 17:00)
Stel direct je vraag
"*" geeft vereiste velden aan
Onze diensten – méér dan een webshop
Bij Imlab koop je niet zomaar een product – je kiest voor een betrouwbare partner met een team dat voor je klaarstaat.
Geen robots, geen callcenter, maar ervaren specialisten die je helpen.
Onze service omvat:
- Kalibratie van je meetapparatuur
- Onsite installatie
- Herstellingen & onderhoud
Hulp nodig of een service aanvragen? We denken graag met je mee en bieden oplossingen op maat, zodat jij snel verder kan.





