Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Papierrollen YKB-A10
€50,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Service YKB-A06
€65,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Papierrollen YKB-A01
€27,00
Papierrol (10 st.)
Omvang van de levering: 10 stuks
| Brutogewicht ca. | 0,10 kg |
| Nettogewicht ca. | 0,10 kg |
| Gevaarlijke goederen | geen gevaarlijk materiaal |
| Luchtwaardig | Ja, zonder beperkingen |
| Verzendmethode | Pakketdienst |
| Afmetingen verpakking (B×D×H) | 50×50×50 mm |
| Afmetingen verpakking (breed) | 50 mm |
| Afmetingen verpakking (diep) | 50 mm |
| Afmetingen verpakking (hoogte) | 50 mm |
| Verpakkingsgewicht totaal | 38 g |
| Verpakkingscomponent karton | 19 g |
| Verpakkingscomponent kunststof | 19 g |
Papierrol (10 st.)
Omvang van de levering: 10 stuks
Série
FAQ
Heb je vragen over dit product of over deze categorie? Op onze FAQ-sectie geven we je antwoord op veelgestelde vragen!
Je kan onze experts altijd bereiken via info@imlab.eu
Of bel ons direct op +32 (0) 16 73 55 72
(Bereikbaar op werkdagen van 08:00 tot 17:00)
Stel direct je vraag
"*" geeft vereiste velden aan
Onze diensten – méér dan een webshop
Bij Imlab koop je niet zomaar een product – je kiest voor een betrouwbare partner met een team dat voor je klaarstaat.
Geen robots, geen callcenter, maar ervaren specialisten die je helpen.
Onze service omvat:
- Kalibratie van je meetapparatuur
- Onsite installatie
- Herstellingen & onderhoud
Hulp nodig of een service aanvragen? We denken graag met je mee en bieden oplossingen op maat, zodat jij snel verder kan.



