Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Inbouwframe voor BIC-A08
€410,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Voetplatenpaar voor BIC-A07
€48,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Inbouwframe BIC-A06
€490,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Inbouwframe voor BIC-A05
€460,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Inbouwframe voor BIC-A04
€350,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Oprijplaat BIC-A03
€600,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Oprijplaat BIC-A01
€425,00
Oprijplaat, staal met poedercoating, voor modellen met weegplateau afmeting B×D×H 1200×1500×108 mm
| Afmetingen behuizing (B×D×H) | 1200×1000×107 mm |
| Omgevingstemperatuur [Min] | -20 °C |
| Omgevingstemperatuur [Max] | 60 °C |
| Brutogewicht ca. | 60 kg |
| Nettogewicht ca. | 55 kg |
| Gevaarlijke goederen | geen gevaarlijk materiaal |
| Luchtwaardig | ja |
| Verzendmethode | Expeditie |
| Afmetingen verpakking (B×D×H) | 1610×1035×130 mm |
| Afmetingen verpakking (breed) | 1610 mm |
| Afmetingen verpakking (diep) | 1035 mm |
| Afmetingen verpakking (hoogte) | 130 mm |
| Verpakkingsgewicht totaal | 5 kg |
| Verpakkingscomponent papier | 100 g |
| Verpakkingscomponent karton | 250 g |
| Verpakkingscomponent piepschuim | 0 g |
| Verpakkingscomponent glas | 0 g |
| Verpakkingscomponent hout | 4750 g |
| Verpakkingscomponent metaal | 0 g |
| Verpakkingscomponent schuim | 0 g |
Oprijplaat, staal met poedercoating, voor modellen met weegplateau afmeting B×D×H 1200×1500×108 mm
Série
FAQ
Heb je vragen over dit product of over deze categorie? Op onze FAQ-sectie geven we je antwoord op veelgestelde vragen!
Je kan onze experts altijd bereiken via info@imlab.eu
Of bel ons direct op +32 (0) 16 73 55 72
(Bereikbaar op werkdagen van 08:00 tot 17:00)
Stel direct je vraag
"*" geeft vereiste velden aan
Onze diensten – méér dan een webshop
Bij Imlab koop je niet zomaar een product – je kiest voor een betrouwbare partner met een team dat voor je klaarstaat.
Geen robots, geen callcenter, maar ervaren specialisten die je helpen.
Onze service omvat:
- Kalibratie van je meetapparatuur
- Onsite installatie
- Herstellingen & onderhoud
Hulp nodig of een service aanvragen? We denken graag met je mee en bieden oplossingen op maat, zodat jij snel verder kan.





