Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Kalibratie-objecthouder met micrometer ODC-A2404
€45,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoop oculair ODC-A8108
€70,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Oculair Adapter ODC-A8107 ODC-A8107
€25,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Oculair Adapter ODC-A8106 ODC-A8106
€25,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Oculair Adapter ODC-A8105 ODC-A8105
€70,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Oculair Adapter ODC-A8104
€70,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Oculair Adapter ODC-A8102
€25,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Objecthouder micrometer ODC-A2403
€25,00
Oculairadapter voor oculaircamera’s (23,2–30,5 mm)
| Brutogewicht ca. | 0,50 kg |
| Nettogewicht ca. | 0,20 kg |
| Gevaarlijke goederen | geen gevaarlijk materiaal |
| Luchtwaardig | ja |
| Verzendmethode | Pakketdienst |
| Afmetingen verpakking (B×D×H) | 90×90×90 mm |
| Afmetingen verpakking (breed) | 90 mm |
| Afmetingen verpakking (diep) | 90 mm |
| Afmetingen verpakking (hoogte) | 90 mm |
| Verpakkingsgewicht totaal | 300 g |
| Verpakkingscomponent kunststof | 300 g |
Oculairadapter voor oculaircamera’s (23,2–30,5 mm)
Série
Downloads
TD_ODC-A8103_nl.pdf
FAQ
Heb je vragen over dit product of over deze categorie? Op onze FAQ-sectie geven we je antwoord op veelgestelde vragen!
Je kan onze experts altijd bereiken via info@imlab.eu
Of bel ons direct op +32 (0) 16 73 55 72
(Bereikbaar op werkdagen van 08:00 tot 17:00)
Stel direct je vraag
"*" geeft vereiste velden aan
Onze diensten – méér dan een webshop
Bij Imlab koop je niet zomaar een product – je kiest voor een betrouwbare partner met een team dat voor je klaarstaat.
Geen robots, geen callcenter, maar ervaren specialisten die je helpen.
Onze service omvat:
- Kalibratie van je meetapparatuur
- Onsite installatie
- Herstellingen & onderhoud
Hulp nodig of een service aanvragen? We denken graag met je mee en bieden oplossingen op maat, zodat jij snel verder kan.





