Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoopfilter OBB-A1512
€30,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoopfilter OBB-A1513
€25,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoopfilter OBB-A1511
€25,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoopfilter OBB-A1468
€25,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoopfilter OBB-A1467
€25,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoopfilter OBB-A1466
€25,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoopfilter OBB-A3212
€25,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoopfilter OBB-A3211
€25,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoopfilter OBB-A3210
€25,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoopfilter OBB-A3209
€25,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoopfilter OBB-A1190
€25,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoopfilter OBB-A1188
€25,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoopfilter OBB-A1184
€25,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoopfilter OBB-A1183
€25,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoopfilter OBB-A1174
€25,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoopfilter OBB-A1173
€50,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoopfilter OBB-A1170
€25,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoopfilter OBB-A1165
€25,00
Filter blauw
| Brutogewicht ca. | 0,20 kg |
| Nettogewicht ca. | 0,10 kg |
| Gevaarlijke goederen | geen gevaarlijk materiaal |
| Luchtwaardig | ja |
| Verzendmethode | Pakketdienst |
| Afmetingen verpakking (B×D×H) | 50×50×10 mm |
| Afmetingen verpakking (breed) | 50 mm |
| Afmetingen verpakking (diep) | 50 mm |
| Afmetingen verpakking (hoogte) | 10 mm |
| Verpakkingsgewicht totaal | 100 g |
| Verpakkingscomponent kunststof | 100 g |
Filter blauw
Série
Downloads
TD_OBB-A1510_nl.pdf
FAQ
Heb je vragen over dit product of over deze categorie? Op onze FAQ-sectie geven we je antwoord op veelgestelde vragen!
Je kan onze experts altijd bereiken via info@imlab.eu
Of bel ons direct op +32 (0) 16 73 55 72
(Bereikbaar op werkdagen van 08:00 tot 17:00)
Stel direct je vraag
"*" geeft vereiste velden aan
Onze diensten – méér dan een webshop
Bij Imlab koop je niet zomaar een product – je kiest voor een betrouwbare partner met een team dat voor je klaarstaat.
Geen robots, geen callcenter, maar ervaren specialisten die je helpen.
Onze service omvat:
- Kalibratie van je meetapparatuur
- Onsite installatie
- Herstellingen & onderhoud
Hulp nodig of een service aanvragen? We denken graag met je mee en bieden oplossingen op maat, zodat jij snel verder kan.





