Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoop objectief OZB-A4644
€90,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoop objectief OZB-A4643
€90,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoop objectief OZB-A4642
€90,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoop objectief OZB-A4641
€90,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoop objectief OZB-A5616
€165,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoop objectief OZB-A5615
€160,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoop objectief OZB-A5613
€160,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoop objectief OZB-A5612
€160,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoop objectief OZB-A5611
€170,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoop objectief OZB-A5604
€300,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoop objectief OZB-A5603
€640,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoop objectief OZB-A5602
€230,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoop objectief OZB-A5601
€230,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoop objectief OZB-A4210
€135,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoop objectief OZB-A4209
€135,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoop objectief OZB-A4208
€90,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoop objectief OZB-A4207
€85,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoop objectief OZB-A4206
€130,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoop objectief OZB-A4205
€90,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoop objectief OZB-A4202
€85,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Microscoop objectief OZB-A4201
€85,00
Voorzetobjectief 1,5 x
| Brutogewicht ca. | 1,00 kg |
| Nettogewicht ca. | 0,70 kg |
| Gevaarlijke goederen | geen gevaarlijk materiaal |
| Luchtwaardig | ja |
| Verzendmethode | Pakketdienst |
| Afmetingen verpakking (B×D×H) | 55×55×25 mm |
| Afmetingen verpakking (breed) | 55 mm |
| Afmetingen verpakking (diep) | 55 mm |
| Afmetingen verpakking (hoogte) | 25 mm |
| Verpakkingsgewicht totaal | 300 g |
| Verpakkingscomponent karton | 300 g |
Voorzetobjectief 1,5 x
Série
Downloads
TD_OZB-A4204_nl.pdf
FAQ
Heb je vragen over dit product of over deze categorie? Op onze FAQ-sectie geven we je antwoord op veelgestelde vragen!
Je kan onze experts altijd bereiken via info@imlab.eu
Of bel ons direct op +32 (0) 16 73 55 72
(Bereikbaar op werkdagen van 08:00 tot 17:00)
Stel direct je vraag
"*" geeft vereiste velden aan
Onze diensten – méér dan een webshop
Bij Imlab koop je niet zomaar een product – je kiest voor een betrouwbare partner met een team dat voor je klaarstaat.
Geen robots, geen callcenter, maar ervaren specialisten die je helpen.
Onze service omvat:
- Kalibratie van je meetapparatuur
- Onsite installatie
- Herstellingen & onderhoud
Hulp nodig of een service aanvragen? We denken graag met je mee en bieden oplossingen op maat, zodat jij snel verder kan.





