Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Kleureninktlint YKN-A02
€32,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Papierrollen YKN-A01
€38,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Papierrollen YKN-A01R
€27,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Voedingsadapter YKA-08
€49,00
Matrix-naaldprinter
Voor het printen van weegwaarden op normaal papier
Daardoor geschikt voor langdurige archivering
| Ingangsspanning voedingsadapter / stroom [Max] | 100 - 240 V |
| Plug-in voedingseenheid / adapter voor landen - bij de levering inbegrepen | EURO,UK,US |
| Plug-in voedingseenheid type | Stekkeradapter |
| Interfaces | RS-232 standaard |
| Omgevingstemperatuur [Min] | 5 °C |
| Omgevingstemperatuur [Max] | 35 °C |
| Brutogewicht ca. | 1,2 kg |
| Nettogewicht ca. | 0,50 kg |
| Gevaarlijke goederen | geen gevaarlijk materiaal |
| Luchtwaardig | ja |
| Verzendmethode | Pakketdienst |
| Afmetingen verpakking (B×D×H) | 227×236×130 mm |
| Afmetingen verpakking (breed) | 227 mm |
| Afmetingen verpakking (diep) | 236 mm |
| Afmetingen verpakking (hoogte) | 130 mm |
| Verpakkingsgewicht totaal | 548 g |
| Verpakkingscomponent karton | 274 g |
| Verpakkingscomponent kunststof | 274 g |
Matrix-naaldprinter
Voor het printen van weegwaarden op normaal papier
Daardoor geschikt voor langdurige archivering
Toebehoren
Série
FAQ
Heb je vragen over dit product of over deze categorie? Op onze FAQ-sectie geven we je antwoord op veelgestelde vragen!
Je kan onze experts altijd bereiken via info@imlab.eu
Of bel ons direct op +32 (0) 16 73 55 72
(Bereikbaar op werkdagen van 08:00 tot 17:00)
Stel direct je vraag
"*" geeft vereiste velden aan
Onze diensten – méér dan een webshop
Bij Imlab koop je niet zomaar een product – je kiest voor een betrouwbare partner met een team dat voor je klaarstaat.
Geen robots, geen callcenter, maar ervaren specialisten die je helpen.
Onze service omvat:
- Kalibratie van je meetapparatuur
- Onsite installatie
- Herstellingen & onderhoud
Hulp nodig of een service aanvragen? We denken graag met je mee en bieden oplossingen op maat, zodat jij snel verder kan.





