Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Fluorescentie-eenheid OBB-A1631
€5.670,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Fluorescentie-eenheid OBB-A1630
€7.520,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Fluorescentie-eenheid OBB-A1632
€7.520,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Fluorescentie-eenheid OBB-A1156
€3.550,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Fluorescentie-eenheid OBB-A1155
€4.970,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Fluorescentie-eenheid OBB-A1153
€3.490,00
100W HBO-lampje voor fluorescentie-unit uit de serie OCM 165
| Ingangsspanning voedingsadapter / stroom [Max] | 100 - 240 V |
| Plug-in voedingseenheid / adapter voor landen - bij de levering inbegrepen | EURO |
| Plug-in voedingseenheid type | Tafelnetvoeding (scheidbaar) |
| Brutogewicht ca. | 9 kg |
| Nettogewicht ca. | 8 kg |
| Gevaarlijke goederen | geen gevaarlijk materiaal |
| Luchtwaardig | ja |
| Verzendmethode | Pakketdienst |
| Afmetingen verpakking (B×D×H) | 410×390×310 mm |
| Afmetingen verpakking (breed) | 410 mm |
| Afmetingen verpakking (diep) | 390 mm |
| Afmetingen verpakking (hoogte) | 310 mm |
| Verpakkingsgewicht totaal | 1 kg |
| Verpakkingscomponent karton | 500 g |
| Verpakkingscomponent kunststof | 500 g |
100W HBO-lampje voor fluorescentie-unit uit de serie OCM 165
Serie
Downloads
TD_OBB-A1516_nl.pdf
FAQ
Heb je vragen over dit product of over deze categorie? Op onze FAQ-sectie geven we je antwoord op veelgestelde vragen!
Je kan onze experts altijd bereiken via info@imlab.eu
Of bel ons direct op +32 (0) 16 73 55 72
(Bereikbaar op werkdagen van 08:00 tot 17:00)
Stel direct je vraag
"*" geeft vereiste velden aan
Onze diensten – méér dan een webshop
Bij Imlab koop je niet zomaar een product – je kiest voor een betrouwbare partner met een team dat voor je klaarstaat.
Geen robots, geen callcenter, maar ervaren specialisten die je helpen.
Onze service omvat:
- Kalibratie van je meetapparatuur
- Onsite installatie
- Herstellingen & onderhoud
Hulp nodig of een service aanvragen? We denken graag met je mee en bieden oplossingen op maat, zodat jij snel verder kan.





