Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Gegevensinterface YMI-A01
€75,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Receptuurfunctie KDP-A02
€110,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Testgewicht 346-77, Klasse M1, 10 kg
€87,30
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Analoogmodule KDP-A03
€54,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN IoT-Line Digitaal platform KDP 300-3
€440,00
Universele weegplateaus voor flexibele integratie in procesketens
Industrie 4.0: deze weegplateaus laten zich makkelijk in uw procesketen integreren. De verzamelde waarden kunnen makkelijk als digitale en al geanalyseerde data via de vele beschikbare interfaces in uw systeem worden opgenomen en verwerkt. Daarmee besp
Als je het platform aansluit op een tablet of pc, kun je profiteren van de apps en programma's die daarop geïnstalleerd zijn. Deze zijn meestal al afgestemd op jouw behoeften, maken eenvoudige en gemakkelijke bediening mogelijk en kunnen vaak naar wens worden uitgebreid. Dit biedt je maximale flexibiliteit in de weergave, verwerking en opslag van de verzamelde weeggegevens
Afvragen en bedienen op afstand van de weegschaal via externe besturingstoestellen of computers m.b.v. KERN Communication Protocol (KCP). Het KCP is een gestandaardiseerde interface-commandoset voor KERN-weegschalen en andere instrumenten voor het oproepen en besturen van alle relevante parameters en apparaatfuncties. KERN-toestellen met KCP kunnen daardoor eenvoudig in computers, industriebesturingen en andere digitale systemen worden geïntegreerd. Het KCP-protocol is grotendeels compatibel met het MT-SICS protocol
PRE-TARE-functie voor handmatig vooraf aftrekken van een bekend bakgewicht, handig bij de controle van vulhoeveelheden
Een praktische status-LED geeft informatie over de actieve stroomvoorziening
Software BalanceConnection voor de afstelling en het beheer van de KERN KDP, voor de grote weergave van de verzamelde waarden op de pc en de overname van deze data in andere apps en programma’s bij de levering inbegrepen
WiFi en Ethernet gegevensinterface kunnen niet worden gecombineerd
Compatibel met de KERN EasyTouch software voor eenvoudige registratie en evaluatie van uw weeggegevens.
| Weegbereik [Max] | 10 kg |
| Afleesbaarheid [d] | 1 g |
| Reproduceerbaarheid | 1 g |
| Linearisatie | ± 3 g |
| Weegsysteem | Rekmeetstrip |
| Artikelnummer voor DAkkS-kalibratie | 963-128 |
| Materiaal behuizing | kunststof |
| Afmetingen behuizing (B×D×H) | 165×166×75 mm |
| Afmetingen behuizing (breed) | 165 mm |
| Afmetingen behuizing (diep) | 166 mm |
| Afmetingen behuizing (hoogte) | 75 mm |
| Afmetingen compleet gemonteerd (B×D×H) | 165×166×75 mm |
| Afmetingen compleet gemonteerd (breed) | 165 mm |
| Afmetingen compleet gemonteerd (diep) | 166 mm |
| Afmetingen compleet gemonteerd (hoogte) | 75 mm |
| Materiaal weegoppervlak | edelstaal |
| Afmetingen weegplateau (B×D×H) | 165×165×73 mm |
| Afmetingen weegplateau (breed) | 165 mm |
| Afmetingen weegplateau (diep) | 165 mm |
| Afmetingen weegplateau (hoogte) | 73 mm |
| Afmetingen weegoppervlak (B×D) | 160×160 mm |
| Afmetingen weegoppervlak (breed) | 160 mm |
| Afmetingen weegoppervlak (diep) | 160 mm |
| Ingangsspanning voedingsadapter / stroom [Max] | 100 V - 240 V, 50 / 60 Hz |
| Plug-in voedingseenheid / adapter voor landen - bij de levering inbegrepen | EURO,UK,US,CH |
| Plug-in voedingseenheid type | USB incl. plug-in voedingseenheid (scheidbaar) |
| Interfaces | Ethernet (optionele, factory),WiFi (optionele, factory),Bluetooth BLE (v4.0) (optionele, factory),USB-Device |
| Luchtvochtigheid omgeving [Max] | 80 % |
| Omgevingstemperatuur [Min] | 5 °C |
| Omgevingstemperatuur [Max] | 35 °C |
| Brutogewicht ca. | 2,2 kg |
| Nettogewicht ca. | 1,4 kg |
| Gevaarlijke goederen | geen gevaarlijk materiaal |
| Luchtwaardig | Ja, zonder beperkingen |
| Verzendmethode | Pakketdienst |
| Afmetingen verpakking (B×D×H) | 250×355×160 mm |
| Afmetingen verpakking (breed) | 250 mm |
| Afmetingen verpakking (diep) | 355 mm |
| Afmetingen verpakking (hoogte) | 160 mm |
| Verpakkingsgewicht totaal | 690 g |
| Kabellengte | 1,2 m |
Universele weegplateaus voor flexibele integratie in procesketens
Industrie 4.0: deze weegplateaus laten zich makkelijk in uw procesketen integreren. De verzamelde waarden kunnen makkelijk als digitale en al geanalyseerde data via de vele beschikbare interfaces in uw systeem worden opgenomen en verwerkt. Daarmee besp
Als je het platform aansluit op een tablet of pc, kun je profiteren van de apps en programma's die daarop geïnstalleerd zijn. Deze zijn meestal al afgestemd op jouw behoeften, maken eenvoudige en gemakkelijke bediening mogelijk en kunnen vaak naar wens worden uitgebreid. Dit biedt je maximale flexibiliteit in de weergave, verwerking en opslag van de verzamelde weeggegevens
Afvragen en bedienen op afstand van de weegschaal via externe besturingstoestellen of computers m.b.v. KERN Communication Protocol (KCP). Het KCP is een gestandaardiseerde interface-commandoset voor KERN-weegschalen en andere instrumenten voor het oproepen en besturen van alle relevante parameters en apparaatfuncties. KERN-toestellen met KCP kunnen daardoor eenvoudig in computers, industriebesturingen en andere digitale systemen worden geïntegreerd. Het KCP-protocol is grotendeels compatibel met het MT-SICS protocol
PRE-TARE-functie voor handmatig vooraf aftrekken van een bekend bakgewicht, handig bij de controle van vulhoeveelheden
Een praktische status-LED geeft informatie over de actieve stroomvoorziening
Software BalanceConnection voor de afstelling en het beheer van de KERN KDP, voor de grote weergave van de verzamelde waarden op de pc en de overname van deze data in andere apps en programma’s bij de levering inbegrepen
WiFi en Ethernet gegevensinterface kunnen niet worden gecombineerd
Compatibel met de KERN EasyTouch software voor eenvoudige registratie en evaluatie van uw weeggegevens.
Toebehoren
Série
FAQ
Heb je vragen over dit product of over deze categorie? Op onze FAQ-sectie geven we je antwoord op veelgestelde vragen!
Je kan onze experts altijd bereiken via info@imlab.eu
Of bel ons direct op +32 (0) 16 73 55 72
(Bereikbaar op werkdagen van 08:00 tot 17:00)
Stel direct je vraag
"*" geeft vereiste velden aan
Onze diensten – méér dan een webshop
Bij Imlab koop je niet zomaar een product – je kiest voor een betrouwbare partner met een team dat voor je klaarstaat.
Geen robots, geen callcenter, maar ervaren specialisten die je helpen.
Onze service omvat:
- Kalibratie van je meetapparatuur
- Onsite installatie
- Herstellingen & onderhoud
Hulp nodig of een service aanvragen? We denken graag met je mee en bieden oplossingen op maat, zodat jij snel verder kan.







