Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Houten gewichtsetui 337-110-200
€46,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Houten gewichtsetui 337-090-200
€28,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Houten gewichtsetui 337-080-200
€24,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Houten gewichtsetui 337-070-200
€22,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Houten gewichtsetui 337-060-200
€20,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Houten gewichtsetui 337-050-200
€18,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Houten gewichtsetui 337-040-200
€18,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Houten gewichtsetui 337-030-200
€18,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Houten gewichtsetui 337-020-200
€17,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Houten gewichtsetui 337-010-200
€21,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Etui voor gewichten 337-161-200
€590,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Etui voor gewichten 337-161-100
€600,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Houten gewichtsetui 337-160-200
€590,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Etui voor gewichten 337-151-200
€385,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Etui voor gewichten 337-151-100
€495,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Houten gewichtsetui 337-150-200
€385,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Etui voor gewichten 337-141-200
€360,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Etui voor gewichten 337-141-100
€395,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Houten gewichtsetui 337-140-200
€93,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Houten gewichtsetui 337-120-200
€41,00
F2 + M1 Houten etui voor afzonderlijke gewichten 5 kg
Passend voor afzonderlijke gewichten KERN 337, 347, 357, 367
| Brutogewicht ca. | 0,55 kg |
| Nettogewicht ca. | 0,55 kg |
| Gevaarlijke goederen | geen gevaarlijk materiaal |
| Luchtwaardig | ja |
| Verzendmethode | Pakketdienst |
| Afmetingen verpakking (B×D×H) | 106×106×170 mm |
| Afmetingen verpakking (breed) | 106 mm |
| Afmetingen verpakking (diep) | 106 mm |
| Afmetingen verpakking (hoogte) | 170 mm |
| Verpakkingsgewicht totaal | 0 g |
| Verpakkingscomponent kunststof | 0 g |
F2 + M1 Houten etui voor afzonderlijke gewichten 5 kg
Passend voor afzonderlijke gewichten KERN 337, 347, 357, 367
Serie
Downloads
TD_337-130-200_nl.pdf
FAQ
Heb je vragen over dit product of over deze categorie? Op onze FAQ-sectie geven we je antwoord op veelgestelde vragen!
Je kan onze experts altijd bereiken via info@imlab.eu
Of bel ons direct op +32 (0) 16 73 55 72
(Bereikbaar op werkdagen van 08:00 tot 17:00)
Stel direct je vraag
"*" geeft vereiste velden aan
Onze diensten – méér dan een webshop
Bij Imlab koop je niet zomaar een product – je kiest voor een betrouwbare partner met een team dat voor je klaarstaat.
Geen robots, geen callcenter, maar ervaren specialisten die je helpen.
Onze service omvat:
- Kalibratie van je meetapparatuur
- Onsite installatie
- Herstellingen & onderhoud
Hulp nodig of een service aanvragen? We denken graag met je mee en bieden oplossingen op maat, zodat jij snel verder kan.






