Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Fluorescentie-eenheid OBB-A1631
€5.670,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Fluorescentie-eenheid OBB-A1630
€7.520,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Lampje OBB-A1516
€5.670,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Fluorescentie-eenheid OBB-A1632
€7.520,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Fluorescentie-eenheid OBB-A1156
€3.550,00
Toegevoegd aan je winkelmand!

KERN Fluorescentie-eenheid OBB-A1155
€4.970,00
100 W-HBO-Epi-fluorescentie-eenheid (blauw/groen) inclusief centreerobjectief
| Brutogewicht ca. | 6 kg |
| Nettogewicht ca. | 5,0 kg |
| Gevaarlijke goederen | geen gevaarlijk materiaal |
| Luchtwaardig | ja |
| Verzendmethode | Pakketdienst |
| Afmetingen verpakking (B×D×H) | 395×390×310 mm |
| Afmetingen verpakking (breed) | 395 mm |
| Afmetingen verpakking (diep) | 390 mm |
| Afmetingen verpakking (hoogte) | 310 mm |
| Verpakkingsgewicht totaal | 1 kg |
| Verpakkingscomponent karton | 500 g |
| Verpakkingscomponent kunststof | 500 g |
100 W-HBO-Epi-fluorescentie-eenheid (blauw/groen) inclusief centreerobjectief
Série
Downloads
TD_OBB-A1153_nl.pdf
FAQ
Heb je vragen over dit product of over deze categorie? Op onze FAQ-sectie geven we je antwoord op veelgestelde vragen!
Je kan onze experts altijd bereiken via info@imlab.eu
Of bel ons direct op +32 (0) 16 73 55 72
(Bereikbaar op werkdagen van 08:00 tot 17:00)
Stel direct je vraag
"*" geeft vereiste velden aan
Onze diensten – méér dan een webshop
Bij Imlab koop je niet zomaar een product – je kiest voor een betrouwbare partner met een team dat voor je klaarstaat.
Geen robots, geen callcenter, maar ervaren specialisten die je helpen.
Onze service omvat:
- Kalibratie van je meetapparatuur
- Onsite installatie
- Herstellingen & onderhoud
Hulp nodig of een service aanvragen? We denken graag met je mee en bieden oplossingen op maat, zodat jij snel verder kan.





