Eindloze etiketrollen voor nauwkeurig en ononderbroken markeren met de KERN YKT-01 matrixprinter (5 stuks)
Doorlopende etiketrollen voor flexibele etiketlengtes
Passend voor printer YKT-01
Robuuste papierkwaliteit voor duurzame etiketten
Omvang van de levering: 5 stuks
| Brutogewicht ca. | 0,35 kg |
| Nettogewicht ca. | 0,35 kg |
| Gevaarlijke goederen | geen gevaarlijk materiaal |
| Luchtwaardig | Ja, zonder beperkingen |
| Verzendmethode | Pakketdienst |
| Afmetingen verpakking (B×D×H) | 380×60×1 mm |
| Afmetingen verpakking (breed) | 380 mm |
| Afmetingen verpakking (diep) | 60 mm |
| Afmetingen verpakking (hoogte) | 1 mm |
| Verpakkingsgewicht totaal | 0 g |
| Verpakkingscomponent kunststof | 0 g |
| EAN-Nummer | 4045761495104 |
| Goederencode | 84239010 |
Eindloze etiketrollen voor nauwkeurig en ononderbroken markeren met de KERN YKT-01 matrixprinter (5 stuks)
Doorlopende etiketrollen voor flexibele etiketlengtes
Passend voor printer YKT-01
Robuuste papierkwaliteit voor duurzame etiketten
Omvang van de levering: 5 stuks
FAQ
Heb je vragen over dit product of over deze categorie? Op onze FAQ-sectie geven we je antwoord op veelgestelde vragen!
Je kan onze experts altijd bereiken via info@imlab.eu
Of bel ons direct op +32 (0) 16 73 55 72
(Bereikbaar op werkdagen van 08:00 tot 17:00)
Stel direct je vraag
"*" geeft vereiste velden aan
Onze diensten – méér dan een webshop
Bij Imlab koop je niet zomaar een product – je kiest voor een betrouwbare partner met een team dat voor je klaarstaat.
Geen robots, geen callcenter, maar ervaren specialisten die je helpen.
Onze service omvat:
- Kalibratie van je meetapparatuur
- Onsite installatie
- Herstellingen & onderhoud
Hulp nodig of een service aanvragen? We denken graag met je mee en bieden oplossingen op maat, zodat jij snel verder kan.



